Ana Sayfa Genel Muhtarlar Derneğinden Vali'ye Ziyaret

Muhtarlar Derneğinden Vali'ye Ziyaret

Alucra Muhtarlar Derneği Başkanı Onur Taşkın ve üyeleri Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2017 Çarşamba 13:47
Muhtarlar Derneğinden Vali'ye Ziyaret

Alucra Muhtarlar Derneği Başkan ve üyeleri Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret etti.Vali Sarıfakıoğulları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Alucralı muhtarlar, köylerin sorunları hakkında bilgi sundu.

Vali Sarıfakıoğulları, yeni yönetime seçilen Dernek Başkanı Hacıllı Köyü Muhtarı Onur Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri Şükrü Doruk, Ali Kocaman, Alim Keçe ve Sinan Ukuş'u kabulünde, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılar diledi.

Dernek Başkanı Taşkın'da dernek olarak birlik ve beraberlik içinde köylerde yaşayan vatandaşın dilek ve şikayetlerini yerine getirmek ve ilgili yerlere iletmek için çalışacaklarını ifade etti.  Alucra'daki köylerimizin sorunlarıyla ilgili Vali Sarıfakıoğulları'a kısa bir brifing vererek yapılması gerekenler konusunda taleplerini ilettiler.

Alucra Muhtarlar Derneği yöneticileri Vali Harun Sarıfakıoğulları ziyareti sonrası İl Özel İdaresi Sekreteri Hüseyin Taşkın'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette 2018 yılı yatırımları içerisinde Alucra ve Köylerinin ihtiyaçlarının giderilmesi için destek sözü aldılar.

YORUMLAR
 • yorum2017-12-27 07:12:34Yusuf Saraçoğlu

  Alucrada varsa kendine güvenen Alucra sevdalısı memleketini kurtarmak isteyen ben o kişilerin sonuna kadar yanindayim her türlü yardimida yaparım ama bir kişi cikipta buna cesaret edemez çünkü alucrali Alucrada bulunan bir iki çakaldan korkuyor ben korkmuyorum sonuna kadarda gerçekleri söyleyeceğim. o çakallar beni iyi tanır ben onlara neler yaparimda alucrali halinden memnun yapacak birşeyler yok selamlar.

 • yorum2017-12-27 07:08:53Yusuf Saraçoğlu

  Alucralı Umut kurt ben 31 yaşındayım 27 sene aralıksız Alucrada yaşadım son 4 sene bir çok ilde takıldım son iki ay alucradaydim Alucra da akp teşkilatı diye bir durum yok Alucrada akp ismini kullanarak alucrayi ve alucraliyi sömüren kan emici keneler var Alucrada gençlik ve tutuculuk yok maalesef bitmiş alucraya gelen hizmetleri engelleyen zihniyet bugün Alucra akp yöneticileri hesap sorulmalı ama kimse yok ben sonuna kadar söylediğim her şeyin arkasındayım korkum yok Alucra hepimzin memleketi

 • yorum2017-12-27 06:57:58Alucralı Umut Kurt

  Yusuf Saraçoğlu seni tanımıyorum ama yorumları takip eden yüzlerce kişiden biriyim bu kadar cesurca kimse haksızlığı dile getirmiyor. Ben Çakrak köyündenim Alucrada okudum 20 yıldır aynı değişen sadece yönetimler. Zihniyetler aynı olduğu sürece hiçbirşey değişmez. İnsanlar değişmeye karşı. Habirde siyasi boyutu var memleket seninde haykırdığın gibi bir ailenin tekelinde. Onlar nederse koca ilçenin ilerlemesi bu nedenle imkansız. İlçede akp seçimi olmuş tek değişen başkan gerisi aynı peki buadam neyaptı da görevden alındı? Alucrada okudğum sürece hiçkimseyle bir derdim olmadı ama memlekette siyasilerin bir hizmeti yok belediye yok. Memleket köy olmuş kimseninde umrunda değil.

 • yorum2017-12-27 06:23:30Yusuf Saraçoğlu

  Köylerin eksiklerin için bilgi verilmiş eksiklikler giderilecekmis yıl 2017 Alucra köy olmuş bitmiş şimdi kaldiki köylere hizmet gelecek zaten torpille yalakalıkla geçinen bir iki köy var ama diğer köyler tüm hizmetlerden muaf. Bırakın bu tür boş haberleri gercekçi olunuz artık. Alucra bitmiş köylerini kim umursar biraz mantıklı düşünün!

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber