Ana Sayfa Genel Muhtarlarımızdan DSİ Bölgeye Ziyaret

Muhtarlarımızdan DSİ Bölgeye Ziyaret

Alucra Muhtarlar Derneği DSİ Trabzon 22.Bölge Müdürü Oğuz Kasap’ü makamında ziyaret ederek ilçemizle alakalı projeler hakkında bilgi aldılar.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2017 Cumartesi 11:32
Muhtarlarımızdan DSİ Bölgeye Ziyaret

Alucra Muhtarlar Derneği DSİ Trabzon 22.Bölge Müdürü Oğuz Kasap’ü makamında ziyaret ederek ilçemizle alakalı projeler hakkında bilgi aldılar.

Alucra Muhtarlar Derneği yönetimi dernek başkanı Onur Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri Şükrü Doruk ve Alim Keçe Trabzon DSİ 22 Bölge Müdürü Oğuz Kasap’ı makamında ziyaret ederek ilçemizde yapılan barajlar ve yollar ve yapımı planlanan projeler hakkında görüştüler.


DSİ Bölge Müdürü Oğuz Kasap, görüşmenin sonunda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Alucra'da yapımı devam Baraj projelerinin yanında diğer köylerimizede yatırım alanındaki eksikliklerin giderilmesi için destek sözü verdi.

Alucra Muhtarlar Derneği Başkanı Onur Taşkın bizlere vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı değerli müdürümüze teşekkür ederek, ilçemize yapılacak tüm yatırımların takipçisi olacaklarını iletti. Dernek yöneticileri daha sonra  Bölge müdür yardımcı Necip İba ve Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü İlyas Erdağan'ı makamında ziyaret ettiler.

YORUMLAR
 • yorum2018-01-05 09:52:48Yusuf Saraçoğlu

  Onur taşkın kimse muhtarlar üzerinden siyaset yapmıyor zaten kaymakamlıkla ve özel idare ile iş yapıyorsunuz peki hangi köye ne yaptınız ve ne kazandırdız hani diyon ya siyaset üzerinden konuşmayın diye siz zaten siyaset üzerinden oynadığınız çok rahat belli oluyor

 • yorum2018-01-02 11:27:34Erdem Ekşi

  Alucra'ya baraj yapılmasının dilekçesini mi verdiniz.Vallahi öyle bir iş yaptıysanız size çok dua ederiz.Bizlerden buradan kurtuluruz.Eskiden Sorgun'a Köhne-yi Kebir denilirmiş.Yani büyük köhne yer manasında kullanılırmış galiba şimdiler Güzel Alucra mız hızlı adımlarla Büyük Köhne yer olmaya gidiyor.En azında şanlı tarihi yaşaması adına Alucra Yusufeli gibi Sular altında kalsın.Hatta yeni Alucra kurulmasın.Mevcut olan ve su altında kalan yerleri, Çamoluk ve Şebinkarahisar a taşınsın.Mevcut tüzel kişiliği sonlandırılsın köylerde Şiran, Çamoluk, Yağlıdere ve Şebinkarahisar arasında paylaştırılsın...:))))))Anlayan anladı artıkk

 • yorum2018-01-02 10:33:53Onur taşkın

  Biz muhtarlar derneği olarak tamamen tanışma ve istişare ziyaret için sayın bölge müdürümüzü ve yardımcısını makamlarında ziyaret ettik. Taleplerimizi ilettik kendilerine bizim ziyaretimizin siyasetle ilgisi yoktur. Biz muhtarlar üzerinden kimse siyaset yapmasın. Biz kaymakamlıgımız ve özel ideremizle istişare halinde çalışmaktayız. muhtar tabiki köyünün ve köylerinin ihtiyaçlarını kendisi yetkili makamlara iletecek,herşey siyasetten beklemek doğru değildir.

 • yorum2017-12-31 06:58:21Yusuf Saraçoğlu

  Alucra akp teşkilatı alucranin köylerine hizmet etmezken muhtarlar çareyi kendilerinde bulmuş kurumları gezerek hizmet almaya çalışıyorlar. Bu haberde alucradaki akp teşkilatının ne halde olduğunu gayet iyi gösteriyor. Belediyeler nüfusu çoğaltmak için projeler yapar Alucra akp teşkilatı yüzünden Alucra göç ediyor gelen milyonların kimse hesabını sormaz. Alucra Alucra olalı son 10 senede yediği ihaneti ve kahbeligi tarihinde görmemiştir. Durmak yok Alucrayı sömürmeye devam. Ver mehteri verrrrr

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber