Ana Sayfa Güncel Mustafa Küçük'e Yakışır Bir Tesis

Mustafa Küçük'e Yakışır Bir Tesis

Kelkit Vadisinin İmparatoru olarak bilinen Mustafa Küçük, İstabul Topkapı'da yaptırdığı Divan Kültür Merkezini geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan düğün töreni ile açmış oldu.

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2010 Çarşamba 09:48
Mustafa Küçük'e Yakışır Bir Tesis

Vadinin İmparatoru Mustafa Küçük, 2010 Ekin Festivalinde Alucra'da yaptığı açıklama ile Topkapı'da bulunan  Tekoğlu Alış Veriş Merkezinin 3.katını bir kültür merkezi haline getirmek için çalışma içerisinde olduğunu duyurmuştu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan düğün merasimi ile resmi olmayan açılışı gerçekleşen Divan Kültür Merkezinde Altın ve Gümüş Salon olmak üzere iki salon bulunmakta.

Altın Salon salon 2000 kişi, Gümüş Salon ise 1500 kişi kapasiteli ve her iki salonda stüdyo tarzında tasarlanmış olup her türlü kongre, düğün, müzikhal eğlence için nezih bir ortam oluşturulmuştur.

Salonun çekme katında ise Divan Çayırı adında bir restorant düzenlenmiş. Mükemmel bir İstanbul mağazası ve sigara içenler için ayrı bir açılır tavan sistemiyle çok nezih bir hale dönüştürülmüş. Hiç bir ayrıntının es geçilmediği bu merkez şimdiden Düğün organizasyon çalışmalarına başlamış.

Çocuklar için çocuk oyun alanı gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan Divan Kültür Merkezi ilerleyen süreçte resmi açılışı için Mustafa Küçük tarafından bir program yapılacağını öğrenmiş bulunuyoruz.

Alucrahaber.com olarak yöremiz insanına hizmet edecek olan bu merkezin hayırlı olmasını diliyoruz.
 
Gümüş Salondan Görüntüler

Altın Salondan Görüntüler

Gelin Bekleme OdasıÇocuk Oyun Salonu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber