Ana Sayfa Güncel Ne Kadar "Evet", O Kadar "Altın"

Ne Kadar "Evet", O Kadar "Altın"

Son yerel seçimlerde en çok oyu alacak belediye başkanına 1 milyon TL'lik promosyon vereceğini açıklamasıyla gündeme gelen AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, referandum için de seçim bölgesi Giresun'da promosyon kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 6 Eylül 2010 Pazartesi 12:37
Ne Kadar
Ufuk Kekül imzası ile Gazete Habertürk'de dün yayınlanan habere göre 27 Mart yerel seçimleri öncesinde en çok oyu alacak belediye başkanına 1 milyon TL'lik promosyon vereceğini açıklamasıyla gündeme gelen AK Parti Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, yeni bir 'promosyonlu seçim kampanyası'na imza attı.

Altın Vereceğiz

Canikli, "Oy oranını 10 puan artıran il ve ilçe başkanlarına çeyrek altın, bu oranı geçene yarım altın, tüm ilçe başkanları arasında birinci olana da tam altın vereceğiz. Önceki seçimlere göre oy oranını 10 puan artıran il ve ilçe başkanlarına çeyrek altın, bu oranı geçene yarım altın, tüm ilçe başkanları arasında birinci olana da tam altın vereceğiz. İlçesinde en çok evet oyu çıkaran başkanın bir projesine finansman sağlayacağız.

Rakam sınırı yok..

1 milyonu da geçebilir. Şartımız; o ilçenin sorunlarını çözen bir proje olması. Su, aydınlatma veya başka bir alt yapı eksikliğini giderecek bir proje olabilir. Yerel seçimlerde de adaylarımız arasında 1 milyon TL'lik promosyon düzenlemiştik.

Piraziz Belediye Başkan Adayı Hasan Şenel en çok oyu alarak birinci olmuştu. Bu belediyemizin mevcutlar dışında ilave projelerine katkılarımız oldu. Sözümüzü tuttuk. Amacımız arkadaşları özendirmek. Sonuç da promosyonu kazanan başkanın ilçesinde bu hizmetten vatandaşımız yararlanacak. Kimsenin eleştirmeye hakkı yok" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber