Ana Sayfa Güncel Nurettin Canikli Hemşerileriyle İftarda Buluştu

Nurettin Canikli Hemşerileriyle İftarda Buluştu

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı ve Vakıfa hizmet etmiş işadamlarından oluşan Gönül Dostları grubunun organizesiyle Okmeydanı Okçular Tekkesinde 1500 kişiye iftar yemeği verildi.

Giriş Tarihi: 19 Haziran 2016 Pazar 12:30
Nurettin Canikli Hemşerileriyle İftarda Buluştu

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı ve Vakıfa hizmet etmiş işadamlarından oluşan Gönül Dostları grubunun organizesiyle Okmeydanı Okçular Tekkesinde 1500 kişiye iftar yemeği verildi.

Alucra Vakfı ve Gönül Dostları grubunun organizesi ettiği iftar programının onur konuğu ise hemşerimiz Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'ydi.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli iftar programının yapılacağı Okçular Tekkesine erkenden gelerek tüm masaları tek tek dolaşıp hemşerileriyle tokalaşıp, kısa kısa sohbet ederek hasret giderdi. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı programa Alucralılar'da büyük ilgi gösterdi.

Sunuculuğu eski Vakıf Başkanlarından Necdet Bekçi'nin yaptığı programda, iftar öncesi tüm konuşmalar yapılarak katılımcılara selamlama konuşması için söz verildi.

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Muzaffer DANALIOĞLU ilk sözü alıp tüm katılımcılara teşekkürlerini ileterek, gururumuz hemşerimiz Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'yi ağırlamanın onuru yaşadığını söyledi. Sırayla sahneye çıkan Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, Ak Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş birer selamlama konuşması yaptılar.

Daha sonra konuşmalarını yapmak üzere sahneye çıkan Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, hemşerileriyle birarada olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Ak Hareketin 22 Temmuz 2001 de Alucra 4.Ekin Festivaline katılan, okuduğu şiir yüzünden mahkum edilip haksızlığa uğrayan, şuanki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ilçemizden atıldığını hatırlatan Canikli, "bu davaya bu kutlu yürüşe Alucramızın ev sahipliği yapması bizler için büyük bir önem arz etmektedir" dedi.

Ülkemizin ekomik gelişmelerine, Avrupalı Devletlerin küçüleceğini söylemesine rağmen inanç, azimle ve istirarla ekonomik büyümenin devam ettiğini, ülkenin büyümesini istemeyen şer odaklarının hainlerin özellikle PKK illetinin ve onları destekleyenlerin yok oluncaya kadar  kararlılıkla Devletin mücade edileceğini belirterek, bu konuda asla taviz vermeyeceklerini söyledi.

İftar programının ardından Okçular Tekkesinde Alucra Vakfı yönecileri ve Gönül Dostları grubuyla bir süre sohbet eden Canikli, hatıra fotografının çekilmesinin ardından programını tamamladı.

Muzaffer DANALIOĞLU; Vakfımızın herzaman maddi manevi yanında olan Nurettin Canikli'ye  gerek mütevelli heyeti gerek yönetim kurulu adına Teşekkürlerini ileterek iftar programı son buldu.

İftar Programına Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali YILDIZ, Ak Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, Alucra Belediye Başkanı Asım KAYMAKÇI, Beyoğlu İlçe Başkanı Harun MUŞ, Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet KUĞU, Giresun Vakfı Başkanı Ahmet DOKUMACI, BDDK Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Gülal, Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleyoğlu, İzmit Adalet Komisyonu Başkanı Hakim Muhittin Paça, Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı bünyesinde bulunan Mütevelli Heyeti, Alucra Köy Dernek Başkanları ve Yöneticileri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve birbirinden değerli konukların katılımıyla iftar yemeği gerçekleşti.

Tüm Resimleri görmek için Resim Galerisini Ziyaret Ediniz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber