Ana Sayfa Genel Öğrenciler Hamsi Şenliğinde Coştu

Öğrenciler Hamsi Şenliğinde Coştu

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu'nda geleneksel olarak düzenlenen Hamsi Festivali, yağmura rağmen öğrencilerin büyük ilgisi ile yapıldı.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2017 Cuma 19:59
Öğrenciler Hamsi Şenliğinde Coştu

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) yapılan balık festivaline yağmura rağmen öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Üniversite Rektörlüğü tarafından gönderilen 100 kilo hamsi, salata ve içecekler öğrencilere dağıtıldı.

Şenlik boyunca öğrenciler yakılan ateşte hem ısındı hem karınlarını doyurdu. Eğlenceli müziklerle oynayan öğrenciler sınav öncesi stres attı.

Bu yıl yedincisi yapılan balık festivali ile ilgili konuşan Alucra Turan Bulutcu MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fikret Uslucan " Yağmurlu havada dar bir kapalı alanda yaptığımız festivale katılımın çok olması beni mutlu etti. Öğrencilerimizin küçük şeylerle mutlu olmasını görmek bizim için sevindirici. İdare olarak bu tarz moral verici eğlenceleri hep yapacağız" dedi.

Okul idaresinin, öğretim elemanlarının ve personelinin hazır bulunduğu şenliğe Alucra Kaymakamı Hulusi Teke, İlçe kurum amirleri, İlçe parti temsilcileri, Şebinkarahisar Teknik Bilimler MYO Müdür Yrd Öğr.Gör. Özgür Kalafat ve Yüksekokul Sekreteri Ünal Şentürk'de katıldı.

Haber: Doğan Mert Dokuzlar
Fotoğraf: Mehmet Yeğin

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber