Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Öğrenen Lider Öğretmen Semineri

Öğrenen Lider Öğretmen Semineri

Milli Eğitim Müdürlüğünün hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında ilçemiz Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesinde "Öğrenen, Lider Öğretmen" semineri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 4 Nisan 2017 Salı 20:39
Öğrenen Lider Öğretmen Semineri

1-2 Nisan tarihlerinde ilçemiz Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenleri ÖRAV tarafında yürütülen "Öğrenen, Lider Öğretmen" semineri gerçekleştirildi.

Seminer için Erzincan'dan gelen eğitmenlerle bilgi paylaşımının yoğun olduğu, eğlenceli bir seminer gerçekleşti. Seminerin ikinci gününde ilçe Kaymakamımız Ali Altınkaynak ve İlçe Milli Müdürümüz Fatih Eşgünoğlu da katıldı. Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğretmenlerimizle yaptıkları sohbetin ardından atölye binalarını dolaştı.

Bu eğitimlerle öğretmenlerin günün koşullarına göre öğrencilerini yetiştirirken yeni içerikleri oluştururken sorumluluk bilinci ile aktif rol almalarını sağlamak, yeni eğitim modelleri ile öğrencilerine rehberlik yapmak, kişisel gelişimlerini sağlamak, okulda liderlik becerilerini kullanarak öğrencileri ile ilişkilerinin olumlu yönde gelişmesini sağlamak ve geleceğin insanını yetiştirirken geleceğin koşullarını bilerek yol çizmelerine katkı sağlamak amaçlanıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Veli Ziyaretleri Performansı Artırıyor

Veli Ziyaretleri Performansı Artırıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber