Ana Sayfa Güncel ÖNCELİKLİ HİZMET "YOL VE SU"

ÖNCELİKLİ HİZMET "YOL VE SU"

Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, İl Genel Meclisi nisan ayı toplantılarında yer alacak gündem maddelerine dair değerlendirmelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2010 Salı 07:43
ÖNCELİKLİ HİZMET


Konuyla ilgili açıklama yapan Öden, "İl Genel Meclisi’nin nisan ayı açılış toplantısının olacağı 5 nisan pazartesi günü encümende yer alacak beş arkadaşımızın ve İhtisas Komisyon üyelerinin seçimi yapılacaktır. Beş gün sürecek olan nisan ayı meclis toplantımızda 2009 yılı komisyonların çalışma raporlarının sunumu da yer alacaktır" dedi.

Nisan ayı ile beraber yeni bir çalışma sezonuna girildiğini de kaydeden Öden, "Kış aylarından çıktık, bölgemizde en verimli çalışmaları yapabileceğimiz yeni bir sezona girmekteyiz. Bu sezon içerisinde elimizi hızlı tutarak verimli bir çalışma yapmak istiyoruz. Hem KÖYDES, hem de mevcuttaki afet ödeneklerimizle beraber grup ve köy yollarımızla beraber, içme suyu çalışmaları önceliğimizde olmakla beraber bir çok sorunumuzu çözmek istiyoruz. Köy yollarımızda daha çok mevsimsel şartlara bağlı olarak beton yol yapmak tercihimiz olacaktır. Yapacağımız bu çalışmalar da nisan ayı meclis toplantılarımız arasında gündeme gelecek konulardandır" diye konuştu.

Öden, 600 bin TL ödeneği çıkan Giresun kalesinin restorasyon çalışmaları için ihalenin yapıldığını belirtirken, Erimez’den, Organize Sanayi Bölgesi’ne inmesi için devam eden doğalgaz çalışmalarının haziran ayı sonunda tamamlanacağını sözlerine ekledi.,

Giresunekspres

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber