Ana Sayfa Kültür / Sanat Ordu Alucralılar Derneği Esnaf Ziyaretinde

Ordu Alucralılar Derneği Esnaf Ziyaretinde

Ordu Alucralılar dernek yönetimi esnaf ziyaretine, Takıl Cafe ve Gözleme salonunda buluşup hemşehrilerine maddi ve manevi destek olmaya devam etmektedir.

Giriş Tarihi: 26 Nisan 2011 Salı 08:46
Ordu Alucralılar Derneği Esnaf Ziyaretinde

Alucralı hemşehrilerimizin işlettiği Takıl Cafe ve Gözleme 2005 Yılında bu zamana Ordu'da  ev yemeklerinde hizmet etmektedir. Arzu ve Selahattin Seferoğlu'nun sahipliğini yaptığı Takıl  Cafe ve Gözleme salonu tüm Ordu'lu hemşerilerinin büyük beğenisini kazanmıştır.
Neşe içerisinde yenen akşam yemeğinden sonra dernek başkanı Abdullah Ergün yönetim kurulu üyelerine ve Arzu-Selahattin Seferoğlu'na ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Takıl Cafe ve Gözleme Salonu sahipleri Arzu ve Selahattin Seferoğluda Ordu Alucralılar dernek Yönetimini mekânımızda ağırlamaktan onur duyarız diyerek teşekkür ettiler.

YEMEĞE KATILANLAR

ABDULLAH ERGÜN - NEDİM SARAÇOĞLU - MEHMET ERGÜN - OSMAN AKŞAHİN - ÖMER DURAK - İMDAT MİNNET - MUSTAFA ZAVALSIZ - ÜMİT ZAVALSIZ - A.KEMAL HASANOĞLU - SAMİ ALIŞ - HASAN ZAVALSIZ - RAMAZAN TEKNECİ - YAHYA PALAVAR - İBRAHİM ÜNAL - DURMUŞ AKŞAHİN - ERTAN ATEŞ - NURİ AYDIN - HİDAYET MİNNET - TEMEL DEMİRÖZ - SİNAN AZİZOĞLUTemel Demiröz - Ordu
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber