Ana Sayfa Güncel Ordu Alucralılar Derneği Yönetimi Yemekte Buluştu

Ordu Alucralılar Derneği Yönetimi Yemekte Buluştu

Ordu Alucralılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanı Abdullah ERGÜN ve yönetim kurulu üyeleri 16 Aralık 2010 Perşembe akşamı Ordu'nun nezih mekânlarından Akyazı Mahallesindeki İspirli Pide Kebap salonunda buluştular.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2010 Pazartesi 08:45
Ordu Alucralılar Derneği Yönetimi Yemekte Buluştu

Samimi bir ortamda geçen yemekli toplantıda dernek başkanı Abdullah ERGÜN davete tam kadro katılan yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini sunarak konuşmasının devamında zaman zaman böyle bir araya gelmenin her yönden kendilerini motive ettiğini ve bundan sonra da aynı şekilde bir araya gelmeye devam edeceklerini ifade etti.

Türkiye Lokantacılar Kebapçılar Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda Ordu Lokantacılar Odası başkanı, hem şehrimiz Mehmet KAYA, Ordu Alucralılar Derneği yönetim kurulu üyelerini mekânında ağırlamaktan büyük onur duyduğunu ve mekânının yönetim kurulu üyelerine her zaman açık olduğunu belirtti.

Yemeğe katılan yönetim kurulu üyeleri de böyle samimi bir ortamda kendilerini bir araya getirdiği için hem dernek başkanı Abdullah ERGÜN'e hem de kendilerini sıcak bir ilgiyle karşılayan hem şehrimiz Mehmet KAYA'ya teşekkürlerini sundular.Haber:Temel DEMİRÖZ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber