Ana Sayfa Spor OSMANAĞA - CENGİZ SARIBAŞ TURNUVASI BAŞLADI

OSMANAĞA - CENGİZ SARIBAŞ TURNUVASI BAŞLADI

Giresunlular Osmanağa-Şehit Cengiz Sarıbaş Futbol Turnuvası hızlı ve rekorlarla başladı. Alucramızı da Çakrak ve Çamlıyayla Köylerimiz temsil etmektedir.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2010 Çarşamba 09:31
OSMANAĞA - CENGİZ SARIBAŞ TURNUVASI BAŞLADI
Kazımkarabekir Mevlana spor kulübü tesislerinde 60 takımın katıldığı turnuvada ilçemiz Alucra'yı Çamlıyayla ve Çakrak Köyleri temsil etmekte. 

Tüm dernek başkanlarına,yöneticilerine ve takım sorumlularına turnuvanın en güzel bir şekilde devam etmesi için göstermiş oldukları üstün gayretlerden dolayı sonsuz teşekkürler. Ayrıca Giresunluların birliğini,kardeşliğini ve özlemiş oldukları dayanışma ruhunu izlemeye gelen tüm hemşerilerimize de teşekkür ederiz.

Gerek saha içi ve gerekse saha dışında hal ve hareketleriyle, tutum ve davranışlarıyla hemşerilerinin gönlünde yer edinmeye çalışanlar bu turnuvanın gerçek şampiyonları olacaklardır. İlk haftanın sonunda tüm takımlarımızın futbolcuları, başkanları, yöneticileri ve seyircilerimizin tamamının bu kriterlere uyduğu tesbit edilmiştir. Sonuna kadar bu şekilde devam etmesi hepimizin arzusudur. İlk hafta sonunda 3.grubda yer alan takımlarımızın maç sonuçları şöyle:


1. Çakrak 1-1  Kemaliye
2.
Çamlıyayla 4-1 Armutçukuru ÇağlandereÇAKRAK KÖYÜÇAMLIYAYLA KÖYÜ


Vatangiresun

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Giresunspor’da Yılmaz Vural Dönemi

Giresunspor’da Yılmaz Vural Dönemi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber