Ana Sayfa Güncel Ozan Arif: Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin

Ozan Arif: Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin

Yemek borusunda tümör olduğu için ameliyat olan ülkücü camianın önde gelen sanatçılarından Alucralı hemşerimiz Ozan Arif’in sağlık durumu iyi.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2016 Pazartesi 16:56
Ozan Arif: Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin

Yaklaşık 20 gün önce yutma güçlüğü şikayetiyle doktora başvuran Ozan Arif’in yemek borusunda tümöral kitle tespit edildi. Yapılan tetkiklerin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi’nde ameliyat edilen Ozan Arif’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Ameliyatı, yemek borusu cerrahisinde Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan OMÜ Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Başoğlu ile birlikte Doç. Dr. Yasemin Büyükkarabacak, Doç. Dr. Ayşen Taslak Şengül ve OMÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut Başoğlu gerçekleştirdi.

Ozan Arif’in sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Prof. Dr. Ahmet Başoğlu, “Başarılı bir ameliyat gerçekleştirildi. Ameliyattan sonra beslenmeyle ilgili düzenlemeleri yaptık. Hastamızı birkaç gün daha misafir edeceğiz. 4-5 gün sonra hastamızı sağlıklı bir şekilde taburcu edeceğiz” dedi.

“O DUALARI HİSSETTİM”

Sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunan Ozan Arif, “Öncelikle doktorlarıma ve hastane personelimize teşekkür ediyorum. Hamdolsun bu günümüze şükrediyoruz. Kaderde böyle şeyler yaşamak varmış, yaşadık. Allah’a şükürler olsun. Cenab-ı Allah bize göreceğimiz günler bahşetti. İyiyim. Günden güne iyiye gidiyorum. Sıradan bir ameliyat değildi. Cenab-ı Allah’ın indinde beni sevenlerin duaları benim kanatlarım oldular. Güç kaynağım oldular. Pilimin bittiği yerde batarya oldular. O duaları hissettim. Bu duyguyu ancak ileride manzumelerle ifade edebilirim diye düşünüyorum. Burada yaşadığım günleri unutmayacağım. Bana dua edenin duacısıyım” diye konuştu.

“BEN DUYGU ADAMIYIM”

Yurt dışında ameliyat olmak istemediğini söyleyen Ozan Arif, “Yurt dışında ameliyat olmam konusunda bana öneriler geldi. Ben önemsemedim ve burada ameliyat olmak istedim. Zaten burada işini çok iyi yapan arkadaşlarımız var. Burada olduğum süre içinde Atatürk’ün ‘Beni Türk hekimlerine emanet edin’ sözünü daha iyi anladım. Ben duygu adamıyım. Benim duygularımı buradaki insanlar anlayabilir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
 • yorum2016-12-06 02:30:16FUAT ERİLLİ

  ALLAH C.C DAN ŞİFALAR DİLER RABBİMDEN UZUN ÖMÜRLÜ GÜNLER DİLERİM.

 • yorum2016-12-06 01:12:51Ölmez Bu Harekat Ölmez Bu Dava

  Çok geçmiş olsun değerli ozanımız. Rabbim başka sıkıntı keder hastalık göstermesin inşallah.
  Amin..

 • yorum2016-12-05 02:57:52Mehmet KÜÇÜK

  Geçmiş olsun cenabı ALLAHtan şafi ismi adı hürmetine şifalar dilerim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber