Ana Sayfa Ekonomi Pegasus Ordu-Giresun'dan Kıbrıs'a Uçuyor

Pegasus Ordu-Giresun'dan Kıbrıs'a Uçuyor

Pegasus Hava Yollarının Ordu-Giresun-Kıbrıs seferlerini detayları belli oldu.

Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2016 Çarşamba 18:22
Pegasus Ordu-Giresun'dan Kıbrıs'a Uçuyor

Pegasus Hava Yolları, 3 Ağustos’tan itibaren haftada üç gün Ordu-Giresun Havalimanı ile Kıbrıs Ercan Uluslararası Havalimanı arasında karşılıklı seferler düzenlemeye başlıyor. Böylece Pegasus, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne direkt seferler gerçekleştirecek ilk havayolu şirketi olacak.

Pegasus Hava Yolları, 3 Ağustos 2016 tarihinden itibaren Ordu-Giresun’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne haftada 3 gün karşılıklı uçuşlara başlıyor.  Misafirler Pegasus’un yeni seferiyle, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Ercan Uluslararası Havalimanı’na 79,99 TL’den; Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan Ordu-Giresun Havalimanı’na ise 89,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Pegasus’un Ordu-Giresun ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasındaki direkt seferleri Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri gerçekleşecek. Seferler Çarşamba günleri Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan Ordu-Giresun Havalimanı’na 10:40’ta, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Ercan Uluslararası Havalimanı’na 12:45’te düzenlenecek. Cuma ve Pazar günleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan 10:05’te,  Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan ise 12:05’te kalkacak.

Misafirler, Pegasus’un Ordu-Giresun Havalimanı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti direkt uçuşları için biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com, Pegasus’un Mobil Uygulamaları ve acente kanalları aracılığıyla satın alabilir.

YORUMLAR
  • yorum2016-07-14 05:36:53MUSTAFA DÜMBÜL

    İstanbul'dan Ordu-Giresun Havalaanına günde iki defa yapılan seferlerinde, öğlen saatlerine bir sefer daha eklenerek artırılması gerekir.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İş Kurana 50 Bin TL Hibe!

İş Kurana 50 Bin TL Hibe!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber