Ana Sayfa Siyaset Saadet Partisi 5. İlçe Kongresi Yapıldı

Saadet Partisi 5. İlçe Kongresi Yapıldı

Saadet Partisi Alucra İlçe Başkanlığı 5. Olağan İlçe Kongresi yapıldı.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 14:59
Saadet Partisi 5. İlçe Kongresi Yapıldı

İlçe binasında yapılan kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Süleyman Tekbaş ve Davut Tepeyurt, Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, Saadet Partisi Giresun İl Müfettişi Ömer Öztürk, Saadet Partisi il yönetim kurulu üyeleri, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçelerinin Saadet Partisi yönetimleri ve Alucra halkı katıldı.

Saadet Partisi Alucra İlçe Divan Başkanlığına seçilen Hasan Bitmez yapmış olduğu konuşmada eski yönetime ve yeni yönetime teşekkür etti.

Alucra ilçesinde bundan sonra yapılacak olan ilk mahalli seçimlerde belediye başkanlığını kazanacaklarını ifade eden Bitmez, “Alucra ilçemizde bunu yapabilecek olan potansiyelimiz vardır. Çünkü Alucra ilçemiz Saadet Partisi’ne gönülden bağlıdır. Yeni yönetimdeki arkadaşlarımız inşallah ilk seçimlere kadar canla başla çalışarak Alucra ilçemizde var olan gücümüzü ortaya çıkaracaklardır. Arkadaşlarımıza bu konudaki güvenimiz ve inancımız tamdır. Alucra ilçemizde yapılan hizmetler yetersiz ve eksiktir. Daha iyisini, daha güzelini ve daha hayırlısını yapabilecek tek parti vardır o da Saadet Partisi’dir. Alucra ilçe halkımızın da bunun farkında olduğunu ve ilk seçimlerde Saadet Partisi’ne sahip çıkacaklarını biliyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Başkanlığı seçimlerine geçildi.

Tek liste ile yapılan seçimler sonucu İbrahim Sekreter Saadet Partisi Alucra İlçe Başkanlığına seçildi.

İbrahim Sekreter başkanlığındaki Saadet Partisi Alucra Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

İsmet Dillice, Mustafa Yüksel Demirci, Durmuş Tepe, Faruk Şener, Turan Köse, Ferhat Cırık, İbrahim Fırıncı, Yusuf Arpacı, Mehmet Taşbaşı, Adem Sekreter, Necdet Cırık, Doğan Gülep, Ali Şerbetçi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber