Ana Sayfa Siyaset Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcı Alucra Vakfında

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcı Alucra Vakfında

Alucralı hemşehrimiz olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcı Hasan Bitmez ve bölge milletvekili adayları Alucra Vakfını ziyarette bulundu.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2011 Cuma 11:30
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcı Alucra Vakfında

Vakıf Başkanımız Necdet Bekçi ise yaptığı açılış konuşmasında; "geçen hafta Ak Parti yetkilileri Vakfımızı ziyarette bulunmuştu, bu gün aynı zamanda değerli hemşehrimiz olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez bey vakfımızda bizlerin misafiri. Alucra Vakfının kapıları ülkemiz milli manevi değerlerine saygılı olan herkese açıktır" diyerek Vakfımızı ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi yöneticilerine teşekkür etti.

Alucra Fevzi Çakmak Köyünden olan hemşehrimiz Hasan Bitmez ve bölge milletvekili adayları Alucralı hemşehrilerinden destek talebinde bulundu. İstanbul Milletvekili Adayları Emre Ustaosmanoğlu, Mustafa Kaya, İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kangel, geçen seçimlerdeki Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Yelek vakfımıza gelen misafirlenden arasındaydı. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda ekonomik gelişmeler, partilerinin iktidardayken yaptığı hizmetler ve dış ekonomi politikaları üzerinde bir konuşma yapan Bitmez, Alucralı hemşehrilerinden destek istedi.


Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcı Hasan...   Alucrahaber
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber