Ana Sayfa Siyaset Sağlıkta Büyük Atılım

Sağlıkta Büyük Atılım

AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Giresun'da yeni 3 hastanenin kısa sürede temellerini atacaklarını ifade etti.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2010 Çarşamba 10:35
Sağlıkta Büyük Atılım
AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, kentte Fizik Tedavi, Doğum ve Diş Hastanesi olmak üzere üç yeni hastane kurulacağını söyledi.

Canikli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yörede önemli ve büyük hizmetler verecek olan bu yeni hastanelerin ihale öncesi çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Kurulması planlanan hastanelerden Fizik Tedavi Hastanesi'nin projesinin bittiğini ve ihalesinin Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) devredildiğini anlatarak, şunları söyledi:

"Bu hastanemiz her an yapılacak aşamada. Doğum ve Diş hastaneleri de ihale aşamasında ve projeleri bitmek üzere. Bu iki hastanemiz de yakın zamanda TOKİ tarafından ihale edilecek. Bu üç hastanemiz de kısa sürede hizmete açılacak. Bu hastaneler yüksek standart ve kalitenin göstergeleridir. Her biri ayrı ve önemli alanlarda boşlukları dolduracaktır. 4-5 ay içinde 3 hastanemizin de temellerini atmayı hedefliyoruz" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber