Ana Sayfa Vefat Salih Canikli Vefat Etti

Salih Canikli Vefat Etti

Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli'nin amcasının oğlu Salih Canikli Vefat etti.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2017 Cumartesi 10:43
Salih Canikli Vefat Etti

Geçtiğimiz hafta ani bir kalp krizi ile vefat eden Ali Canikli'nin ardından abisi Salih Canikli'de tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Bir süredir çaresiz hastalıkla mücadele eden ilçemizin eski zabıta memurlarında Salih Canikli Rahmeti Rahmana kavuştu.

Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli'nin amcasının oğlu Salih Canikli için bugün(09.12.2017) Beyoğlu Büyük Piyalepaşa Camiinde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Merhumun naaşı defnedilmek üzere doğduğu topraklara, Alucra'ya götürüldü.

İğdecik Köyü eşrafından olan merhum Salih Canikli için yarın (10.12.2017 pazar günü) öğle namazına müteakip Alucra Merkez Büyük Caminde kılınacak cenaze namazına müteakip, İğdecik Köyü Aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Alucrahaber.com olarak merhum Salih Canikli'ye Allah'tan gani gani rahmet, Canikli ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz.

YORUMLAR
  • yorum2017-12-11 12:07:27Erdem Ekşi

    Alucra'da Belediye Zabıtalığı yaptığı dönemde uzun yıllar komşuluk yaptığımız Salih Canik'li Ağbime, büyüğüme Allah'tan Rahmet ve Mağfiretler diliyorum.Bizler ondan razıydık Allah'ta ondan razı olur inşallah.Mekanı cennet olsun.Nur içinde uyusun.Ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim.

  • yorum2017-12-10 04:10:51Mustafa Karataş

    Kardeşim Salih'e yüce mevladan rahmet ve mağfiret diliyorum. Mekanı cennet olsun tüm Canikli ailesine başsaglığı diliyorum.

  • yorum2017-12-09 11:41:01İlyas Zoroğlu

    Rahmetli Salih CANİKLİ abey çıkmış olduğun yolçuluk hayırlı olsun. Yüce Mevlam seni utandırmasın, bir kardeşin olarak iyi bir insan iyi bir müslüman olduğuna şahitlik ederiz. Ahirete müteallik olan maddi ve manevi haklarımız helal olsun inşallah rabbim sana merhameti ile muamele eylesin yakınlarına sabri cemil ecri zelil niyaz ediyorum. Çok değerli abeyim

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kore Gazisi Ali Yangaç Vefat Etti

Kore Gazisi Ali Yangaç Vefat Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber