Ana Sayfa Güncel Şarkımızın Adı "Alucra"

Şarkımızın Adı "Alucra"

Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü okuyan sitemizin küçük köşe yazarımız Sena Şahin‘in memleketimizde bulunan Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesine yaptığı “Yüreğimin Ritmi” Müzik Atölyesi sahipleriyle buluştu.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2017 Salı 13:23
Şarkımızın Adı

Yüreğimin Ritmi Müzik Atölyesi Açıldı

Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü okuyan sitemizin küçük köşe yazarımız Sena Şahin‘in memleketimizde bulunan Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesine yaptığı “Yüreğimin Ritmi” Müzik Atölyesi sahipleriyle buluştu.

Sena, Atölye açılışında yağtığı konuşmasında “Bu devirde bir yüreği bir yüreğe bırakmak zormuş dedim ve yüreğimi sevdiğim şehre başka yüreklerle bırakmak istedim. Öncelikle bu projeyle bana gelen okul müdüreleri Rabia Akmen’e teşekkürü borç bilip daha sonra memleketine katkıda bulunan yardımlarını esirgemeyen Murat Yakupoğlu’na, Eğitim camiasında olması ile birlikte memleketinin çocuklarının sanat alanında gelişmesi içinde yardımda bulunan Arif Dede ve Esenyurt Belediye Başkan yardımcısı Abdurrahman Ada’ya, yine bir eğitimci olarak yardımda bulunan Nusret Bulutçu ve ailesine, kardeş memleketli olan Emre Asil ve ihtiyaç haritası, ihtiyaç haritası destekçilerine, memleketini unutmayan Bengü Göcen, eğitimci değerli büyüğümüz Hüseyin Efkari Dolu’ya, memleketini unutmayan Yunus Emre Metinyurt ve birçok memleketlime yüreğimizin ritmine ve şarkımıza ortak oldukları için teşekkür ederiz.

Ve memleketimizin çocuklarını sanata katmak için yardım eden yöremizin sanatçısı Nurettin Bay’a beni programa davet etmesiyle birlikte yardım ettiği için teşekkürü borç bilirim. Bana yüreğini ve kapılarını açan Bora Durana ve sosyal medyada yayan birçok ünlüye teşekkür ederim. Bir teşekkürde Alucra’nın sesi olan her türlü etkinliği binlerce insanla buluşturup, çalışmalarımız hakkında haberleri yapan Alucrahaber.com sitesine. Benimle birlikte bu projede yer alan destekçilere çok teşekkür ederim.

Eminim şarkımız her yerde duyulacak . Ve eminim; kardeşlerim yüreklerinin ritimlerini Alucra sokaklarında duyuracak. Umarım daha birçok proje yapılır. Kapılar çekilmez memleketin üzerine aksine sonsuza kadar açılır“ dedi.

İlçemiz Kaymakamı Ali Altınkaynak ve okul müdiresi Rabia Akmen'de bu değerli katkılarından dolayı Sena Şahin'e teşekkür plaketi takdim ettiler.

YORUMLAR
  • yorum2017-03-09 14:58:07sena

    okullarda eğitim alan öğrencilere güzel sanatların her çeşidini de öğretmek lazım..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber