Ana Sayfa Kültür / Sanat ŞEBİN RADYO YAYINDA

ŞEBİN RADYO YAYINDA

Kelkit Vadisinin en önemli ilçesi olan Şebinkarahisar'da yayın yapan ve Kelkit Vadisinin sesi olan Şebinmedya.com hizmete açtığı Şebin Radyo ile Kelkit vadisinin sesi oluyor.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2010 Perşembe 08:28
ŞEBİN RADYO YAYINDA

Giresun, Şebinkarahisar ve Kelkit vadisinin güncel haberlerini müdavimlerine ulaştıran, Kelkit Vadisi ilçelerinin derneklerini gezerek bilgi ve birikimlerine katkı sağlayan Şebinmedya.com yöneticileri şimdi de Şebin Radyo ile Kelkit Vadisine hizmet etmeye çalışıyor.

İnternet üzerinden yayın yapan Şebin Radyo, Kelkit Vadisi sanatçılarının birbirinden güzel parçalarıı dinleyicileri ile buluşturuyor. Şebinmedya Halkla İlişkiler Müdürü Metin Ruşen'in de canlı yayın yaptığı Şebin Radyoda ilçemiz ile ilgili olarakta özel bir yayın saatine yer verilebileceği belirtildi.


YORUMLAR
  • yorum2015-03-15 10:34:54Cihan Batman

    ŞEBİN TV KLİP SAATİ ŞEBİNKARAHİSAR KALESİ İSTENDİĞİZ HER ŞEY ŞEBİN TV DE BU KANALLARA MESAJ VE İZLEBİLİRSİNİZ HERKESE ÇOK İYİ AKŞAMLAR
  • yorum2015-03-15 10:32:53Cihan Batman

    GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR TAMZARA MAHALLESİ KAHVECİSİ SAYIN NEJDET BEKDEMİR İNTERNET ÜZERİNDEN YENİ KANALLAR AÇMIŞ BU KANALLARIN ADI ŞEBİN TV CANLI AKIŞ TV YATIRIM TV BU GİBİ KANALLARI ÇOK YAKINDA TELEVİZYON KANALLARI ÇOK YAKINDA KURACAK GENEL YAYIN YÖNETMENİ ŞEBİNKARAHSARLI NEJDET BEKDEMİR

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber