Ana Sayfa Genel Şebinkarahisar Derneklerinden Dev Buluşma

Şebinkarahisar Derneklerinden Dev Buluşma

Şebinkarahisar'ın ''örgütlü güçleri'' Şebinkarahisar'ı hak ettiği noktada olduğunu görmek için, toplantılar düzenleyerek düşünce ve görüşlerini açıklayarak tartışıyorlar.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2011 Çarşamba 08:19
Şebinkarahisar Derneklerinden Dev Buluşma

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Şebinkarahisar vakfı yöneticilerinin bulunduğu toplantıda önemli kararlar alındı. 28 Mart akşamı yapılan toplantıda birlik, beraberlik anlamında neler yapılabileceğinin sorgulandığı bir toplantı oldu.

 

 

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkanı Yücel Kısa ve yönetim kurulu, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşçan ve yönetim kurulu, CHP İstanbul 2.bölge Milletvekili aday adayı gazeteci hemşerimiz Cengiz Kahraman toplantıda bir araya geldiler.

LATİF DOĞAN VE İSMAİL TÜRÜT DEV ORGANİZASYONUN SANATÇILARI

Şebinkarahisar'ın tüm dinamikleri bir araya gelerek, konuşarak, paylaşarak, herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini, birlik, beraberlik içinde programlar yapılarak, birlikte hareket edileceği, Şebinkarahisar'ın hedeflediği noktaya getirmek gayesi ile 13 yıl evvel muhteşem kalabalık ile Akatlar spor salonunda organizasyon programının yapılması kararı çıktı. Bu programa ulusal sanatçılar Latif Doğan ve İsmail Türüt ile yerel sanatçılarımız renk katacaklar.

Şebinmedya
Sadi Toygar-İlhan Çabukol

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber