Ana Sayfa Kültür / Sanat Şebinkarahisar, Emitt Turizm Fuarında Tanıtılacak

Şebinkarahisar, Emitt Turizm Fuarında Tanıtılacak

10-13 Şubat 2011 tarihinde İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezinde düzenlenecek olan "ULUSLARARASI EMİTT" fuarında Giresun Valiliği öncülüğünde, Şebinkarahisar Kaymakamlığı, Şebinkarahisar Belediye Başkanlığı ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği ile birlikte katılım sağlanacaktır.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2011 Perşembe 09:39
Şebinkarahisar, Emitt Turizm Fuarında Tanıtılacak

15. Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl kapılarını bir kez daha açmaya hazırlanıyor. EMITT 2011 Fuarına İlçemiz Şebinkarahisar'ın da katılacağı açıklandı.

10–13 Şubat 2011 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek, Avrupa'nın ve Orta Doğu'nun en büyük turizm Fuarlarından birisi olarak kabul edilen EMITT'e geniş kapsamlı bir katılım yapılacağını belirten Sn. Kaymakamımız Avni Oral, EMITT 2011 Fuarında ilçemizin tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağız dedi.

Bizlerde İstanbul'daki sivil toplum örgütleri olarak EMITT Fuarı Uluslar arası turizm firmalarının katılması nedeniyle son derece önemli olacağını, Bu katılımlar sayesinde İlçemizin de hak ettiği tanıtımının yapılacağına inanıyoruz. Kaymakamlığımız, Belediyemizin ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği'nin de katkılarıyla fuara katılım konusunda hazırlıklara başlandı ve Giresun Valiliği'nin standında ilçemizde Şebinkarahisar da yer alacak. Ortak amacımız ilçemizi ülkemiz ve dünya çapında daha iyi ve daha güzel tanıtarak temsil etmektir. 10–13 Şubat 2011 tarihinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Fuara tüm Şebinkarahisarlı hemşerilerimizi ve Şebinkarahisar dostlarını bekliyoruz.

Şebinmedya


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber