Ana Sayfa Güncel Şebinkarahisarlı Bayanlardan Anlamlı Destek

Şebinkarahisarlı Bayanlardan Anlamlı Destek

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları, zor şartlar altında görev yapan Güvenlik Güçlerimizi unutmadı.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2016 Cuma 23:37
Şebinkarahisarlı Bayanlardan Anlamlı Destek

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları'nın başlattığı kampanyada, hazırlanan yiyecek kolileri Mardin Nusaybin'deki güvenlik güçlerimize ulaştırıldı.

Evlerinde yaptıkları, kurabiye, kayısı kurusu, üzüm kurusu, pestil ve köme gibi ilçemize ait yöresel ürünler, bazlama ve katmerden oluşan yiyecekler, koliler halinde Mardin'in Nusaybin ilçesinde görev yapan askerlerimize ve polislerimize ulaştırıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Kadın Kollar Başkanı Sebat Aksoy, "Şebinkarahisarlı hanımlar olarak güvenlik güçlerimiz için kendi ellerimizle hazırladığımız birkaç lokmalık aşı ve kucak dolusu sevgilerimizi Nusaybin'e gönderdik. Nusaybin'e ulaşan kolilerimiz Güvenlik güçlerimizin eline geçti ve kendilerini son derece mutlu ettiği öğrendik. Bu çalışmalarımız devam edecek. Derneğimiz adına
gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı imeceye destek olan, emek veren herkese teşekkür ederim." dedi.

Öte yandan güvenlik güçlerimizin kendilerine dönüş yaptığını belirten Aksoy, "Sözlü, yazılı ve video mesajlarından; onları düşünerek yapmış olduğumuz bu davranışımız karşısında çok duygulandıklarını, onlara güç kattığımızı ve çok memnun olduklarını bildirerek, teşekkür ettiler" ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
  • yorum2016-06-06 02:51:33Sait PAÇA

    Elleriniz dert görmesin elleri öpülesi anneler son derece anlamlı ve örnek bir davranış helal olsun...Sizlerle ne kadar gurur duysak az gelir özellikle "Yengem" -Çok teşekkürler gurur duyduk annelerimiz baş tacımız ;)

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber