Ana Sayfa Güncel ŞEBİNKARAHİSARLILAR ŞÜKRÜ GENÇ'E TAM DESTEK

ŞEBİNKARAHİSARLILAR ŞÜKRÜ GENÇ'E TAM DESTEK

Şebinkarahisarlı iş adamlarından Şükrü Genç'e ziyaret ve tam destek. İstanbul'da faaliyet gösteren Şebinkarahisarlı İş Adamları nezaket ziyareti için Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç'i makamında ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2010 Cuma 10:00
ŞEBİNKARAHİSARLILAR ŞÜKRÜ GENÇ'E TAM DESTEK

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret eden iş adamları burada Başkan Genç ile sohbet ettiler. Başkan Genç ve iş adamları Sarıyer ve Şebinkarahisar’ın sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundular.

  İş adamları adına söz alan Kahraman Grup yönetim kurulu başkanı Bilal Kahraman, burada bulunmaktan dolayı duyduklarını mutluluğu dile getirerek,Sarıyer ve Şebinkarahisar için herkesin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini söyledi.Kahraman konuşmasında, hayırlı olsun demek için geldik.Biraz gecikmiş bir ziyaret oldu. Belediye başkanımızın programlarımın yoğun olması nedeniyle bugüne kısmet oldu. Başkanımızı yeni görevinde başarılar diliyorum,‘’hayırlı olsun.”diyerek, maddi ve manevi olarak başkanımıza tam destek veriyoruz, 'Allah utandırmasın’’, dedi. Kahraman, eğitime çok büyük önem verdiğini, bundan dolayı Şebinkarahisar’da eski bir binayı belediyeden aldığını, burayı onarımdan geçirerek,Turkuaz öğrenci yurdu ismi altında, tam teşekküllü modern bir yurt haline getirdiklerini söyledi, ayrıca Şebinkarahisarlılar derneğinin bursları, İstanbul’daki öğrencilere değil, Şebinkarahisar’da okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmesini istedi.   Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptığı konuşmada, İş adamlarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Genç, belediye çalışmaları ve Sarıyer’in öncelikli sorunları hakkında işadamlarına bilgiler verdi. Sizleri misafir etmekten mutluyuz. Hepimizin ortak hedefi önce Sarıyer’dir. Sarıyer’in gelişmesi ve kalkınmasıdır. Burada başarılı olmak zorundayız. Sizlerin desteği ile önce Sarıyer daha sonra memleketimizin kalkınması için, elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız, dedi. Ziyarette, Sarıyer’de oturan ve  faaliyet gösteren İş adamları, Şişmanoğlu hafriyat Hayati Şişmanoğlu, Derya Ajan Halil Derya, Özgür Bay,Taşbey,Tufan nakliyat Tufan Öztürk,Salih Berber ve Şebinkarahisarlılar yardımlaşma derneği genel sekreteri Av. Hakan Özbay hazır bulundu.
 

 

 

Av. Hakan Özbay konuşmasında; Bir modelsiniz, Siyasi hayatınızda başarılısınız, Sarıyer’ın ve Kelkit vadisinin geleceği için bir mihenk taşısınız, model oluyorsunuz, sizlerin başarısız olma lüksünüz yok, başarılı olmak zorundasınız, sizin başarılı olmanız için elimizden ne geliyorsa yapmak zorundayız.Geleceğimiz açısından, Sarıyer’in ve Kelkit vadisinin insanlarının geleceği açısından, biz bunlara inanıyoruz. Siz bizim için örneksiniz, sizin vereceğiniz mesajlar, sadece Şebinkarahisar için değil, tüm vadi için önem arz ediyor, bütün derneklerimizin tek çatı altına girip, müşterek projeler üreterek, bu projelere,sizlerin katkı koyacağına inanıyoruz ve size desteğimizin tam olduğunu söylemek istiyoruz, dedi.

 

Şükrü Genç, kesinlikle fikirlerine katılıyorum, başarılı olmak zorundayız, gece gündüz çalışıyoruz, zaman yetmiyor, çok çalışmamız gerek ve çalışıyoruz, bunun için bilgimiz, tecrübemiz, olanağımız ve her şeyimiz var, bir model oluşturacağız. Ayrıca yeni projelerin hem Sarıyer’in, hem de vadinin geleceği açısından büyük önem arz ediyor. Derneklerimiz ve vakfımız tek bir çatı altında birlikte hareket ederek çalışmalar yapması gerekir. Sizlere ziyaretiniz için teşekkür ederim, devamlı olarak bir araya gelelim, dedi.

Ziyaretçiler, başkanın gösterdiği yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek,ziyaretlerini sonlandırdılar.


Şebinmedya
Sadi Toygar
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber