Ana Sayfa Güncel Şebinsiad'dan Süleymanoğlu'na Ziyaret

Şebinsiad'dan Süleymanoğlu'na Ziyaret

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetimi Halkbank Genel Müdür Yardımcısı, Alucra Vakfı'nın yeni başkanı Selahattin Süleymanoğlu'nu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2016 Salı 19:28
Şebinsiad'dan Süleymanoğlu'na Ziyaret

ŞEBİNSİAD Yönetim Kurulu, Alucra Kültür ve Eğitim Vakfı seçimlerinde Alucralıların desteğini alarak Vakıf Başkanı olan Halkbank Genel Müdür Yardımcısı, Halkbank Spor Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.
 
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Başkanı Bora Kılıç, Başkan yardımcıları, Ömer Kılıç ve Alpaslan Yılmaz ile birlikte gerçekleşen ziyaret için Selahattin Süleymanoğlu duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları ifade etti.
 
"Alucralı hemşerilerimin teveccühleri ile Alucra Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanlığına seçildim. Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk olarak artık kabuğumuzu kırarak birlikte hareket etmemiz gerekir. Bizler yöremizi ve sorunlarımızı biliyoruz. Aynı yörenin aynı kaderini yaşayanlar olarak, hem siyaset alanında hem derneklerimizin çalışmaları anlamında yöremize katkı sağlamak amacıyla çıtayı biraz daha yükselterek yöremizin kalkınması için hep birlikte çalışmalar yapmalıyız. Ben yöremizin insanlarına destek olmak için elimden geleni yapacağım." dedi.
 
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Bora Kılıç, Alucra Vakfı Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'nu Vakıf Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ederek şöyle dedi. "Bölgemizin yetiştirdiği ve önemli görevler üstlenerek ülkemize hizmet ederken, yeni bir yükün altına daha girerek Alucra Vakfı Başkanlığı görevine geldiniz. Ben inanıyorum ki bilgi ve tecrübelerinizin ışığında güzel işlere imza atacaksınız. Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçelerimizin ortak çalışmalarında her zaman birlikte olmak, İşadamları derneği olarak, bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isteriz." dedi.
 
Ziyaret sonrası Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Bora Kılıç, ŞEBİNSİAD adına Alucra Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'na hediye takdim etti. Oldukça samimi geçen ziyaret dolayısı ile Sayın Süleymanoğlu, Başkan Bora Kılıç'a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
 
Haber: Hüseyin Şenel Odacı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber