Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Şevket Canikli'de Meslek Tanıtımı

Şevket Canikli'de Meslek Tanıtımı

Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulunda Meslek Tanıtım günlerimizin sonuncusunu Alucrahaber.com yayın yönetmeni aynı zamanda Bilgisayar Yüksek Mühendisi olan Kadir Bekiroğlu ile gerçekleştildi.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2017 Perşembe 01:20
Şevket Canikli'de Meslek Tanıtımı

İstanbul'da özel bir yazılım şirketinde görev yapan Kadir Bekiroğlu, Bilgisayar Mühendisliğinin detaylarını anlatarak bu alan hakkında öğrencilere meslekle ilgili tecrübelerini aktardı. Bilgisayar Mühendisliği dışında Endüstri Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliği hakkında da bilgi vererek öğrencileri bilgilendirdi.

Kendi öğrencilik anılarından bahsederek öğrencilerimize keyifli anlar yaşattı. Ayrıca ilçemiz Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesinden mezun olduğunu belirten Bekiroğlu, mühendis olmak isteyenlerde olması gereken özelliklere de değindi.

Sunum sonrası Okul Müdüremiz Saadet Akmen Konakçı tarafından, Kadir Bey'e bugünün anısına "Teşekkür Belgesi" ve küçük bir hediye takdim edildi.

Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulu ailesi olarak kısa bir süreliğine ilçemize gelmiş olmasına rağmen, bizlere ve öğrencilerimize vakit ayırdığı için Sayın Kadir Bekiroğlu'na çok teşekkür ederiz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fevzi Çakmak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Fevzi Çakmak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber