Ana Sayfa Kültür / Sanat Şiir Tadında Geceler Sezonu Açtı!

Şiir Tadında Geceler Sezonu Açtı!

'Sizlerden Sizlere'' adı altında her cuma Ankara Ekin Sanat Kültür Merkezinde; şair, sanatçı ve şiirseverleri bir araya getiren etkinlik, Yanık Ahmet Şahinoğlu ve Murat Duman sunumuyla 17 Eylül Cuma günü sezonunu açtı.

Giriş Tarihi: 21 Eylül 2010 Salı 12:03
Şiir Tadında Geceler Sezonu Açtı!

Şair, halk sanatçısı ve diğer konukların katılımıyla gerçekleşen sanat gecesine Alucralılar tam teşekküllü katıldılar. Şair Yavuz Kayacık, fotoğraf sanatcımız Orhan Çınar, halk müziğinde iddalı ses Muıstafa Kara ve Derya Tosun Yılmaz çıktıkları bu yolda birliktelikleriyle örnek temsil etmekte ve Alucra ismini her platformda duyurmaya gayret etmektedir.

Şiirlerin sunulduğu ,güzel türkülerin okudunduğu bu kültürel etkinliğe gün geçtike artan sayısıyla Alucra ismi damga vurmaktadırKatılan Alucralılar arasındaki sıcak diyalog ve dayanışma tüm sanatçı dostların dikkatlerinden kaçmamakta ve takdir toplamaktadır.

Sizlerin manevi deteğiyle memleketimizin kültürüne hizmet yolunda ilerlemeyi arzu ediyor ve genç yetenek arkadaşlarımıza da bize ulaşmaları takdirde her türlü kolaylığı sağlayarak yanlarında olacağımızı belirtmek istiyoruz....


Derya Tosun Yılmaz
Alucrahaber Ankara Temsilcisi
USEDER (Uluslararası Sanatçılar ve Edebiyatçılar Derneği)
Genel Sekreteri

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber