Ana Sayfa Güncel SİZDE EKMEĞİNİZİ PAYLAŞIN!

SİZDE EKMEĞİNİZİ PAYLAŞIN!

Alucra İlçe Kaymakamlığı ve Fırıncı esnafı işbirliği ile muhtaç ve fakir ailelerin temel gıda ihtiyacı olan, her sofrada tüketilen ekmek ürününün bedelsiz olarak alabilmeleri sosyal dayanışmayı pekiştirmek adına "Sizde Ekmeğinizi Paylaşın!" kampanyası ilçe genelinde başlatılmıştır.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2009 Pazar 20:31
SİZDE EKMEĞİNİZİ PAYLAŞIN!
Alucra Kaymakamı Sayın Ünal KOÇ'un önderliğinde Alucra Fırıncı Esnafıyla ortak fikir olarak ortaya çıkan "Sizde Ekmeğinizi Paylaşın!" kampanyası ilçe fırınlarına konulan sepette ekmek sloganıyla Alucra Halkından kampanya'ya destek istenmiştir. 'Sepette Ekmek' kampanyası on beş gün önce tüm ilçe fırınlarında aynı anda konulan sepetlerle ve ilçe esnafına asılan broşörlerle kampanya'ya destek verilmiştir.

Bu kampaya'ya katılan 1.Hizmet Ekmek Fırını, 2.Karadeniz Unlu Mamulleri, 3.Bayramoğlu Ekmek Fırını, 4.Belediye Merkez Ekmek Fabrikası, 5.Tiryaki Ekmek Fırını'na sitemiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

'Sepette Ekmek logolu fırınlardan bir ekmek fazla alın sepete bırakın, ihtiyaç sahipleri geri alsın, sizinde bir kardeşiniz olsun'.

Alucra Kaymakamlığının organizesinde gerçekleşen sosyal dayanışmayı ön plana çıkarma adına yapılan bu kampanya sayesinde ekonomik darlığa düşmüş, fakir ve ihtiyaç sahibi insanların sofrasında azık olması bu kış aylarında sevindirici bir haber... Bu kampanya halkımıza yardımlaşma duygusunu aşılamakta, insanlığın ve erdemin ölmediğini göstermektedir. Sayın Kaymakam Ünal KOÇ'a teşekkürlerimizi sunarız.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber