Ana Sayfa Siyaset Ş.KARAHİSARLILAR SİYASETCİSİYLE ESNAFIYLA SİVİL TOPLUM KURULUŞUYLA TOPYEKÜN ATAKTA

Ş.KARAHİSARLILAR SİYASETCİSİYLE ESNAFIYLA SİVİL TOPLUM KURULUŞUYLA TOPYEKÜN ATAKTA

Şebinkarahisar Saadet Partisi ilçe teşkilatı, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği program gereği Beyaz Saray lokantasında verdiği yemekte bütün siyasi parti temsilcileri katılarak şehir halkının ortak değerlerde nasıl bütünleştiğini dosta düşmana gösterdi.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2010 Perşembe 09:40
Ş.KARAHİSARLILAR SİYASETCİSİYLE ESNAFIYLA  SİVİL TOPLUM KURULUŞUYLA TOPYEKÜN  ATAKTA

Konuşmacıların ortak düşüncesi Şebinkarahisar ve Şebinkarahisar'ın nasıl kalkınacağına dair düşüncelerin paylaşımı oldu.Bu birliktelik herkes tarafında örnek alındığını,bir şehrin nasıl topyekün hareket edileceğini göstermiş olmasından dolayı herekesin gözlerinden muutluluk okunuyordu.Heyet yoğun programlardan sonra yorgun düşmüş olmasına rağmen, her toplantılara katılarak birlikte nasıl hareket edileceğini göstermiş oldular.


Konuşmacıların tek tek ne konuştuğunda daha çok,bu yemeğin tarihe geçeceği ve herkes tarafından bundan sonra siyasetçisi ve sivil toplum örgütleri ile nasıl bütünleşeceğini göstermiş olmasıdır.Herkes mutlu, herkes umutlu olarak yemekten sonra kol kola horon oynayarak birlik, beraberliği pekiştirdiler.

Kelkit Vadisine ayak bastığından beri büyük ilgi gören Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, memleketi Şebinkarahisar'a geldiği andan itibaren yer yerinden oynadı. Partiler üstü konumu sebebi ile her partiden insanın karşıladığı Başkana büyük ilgi gösterildi.

Şebinkarahisar halkı siyasetçisi, Belediye başkanı, meclis üyeleri ve halkın yoğun ilgisine maruz kalan Şükrü Başkan, memleketime ayak basmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum diyerek davul zurna eşliğinde karşılamaya gelenlere horonlarla eşlik etti.

Önce CHP İlçe teşkilatı Meslek yüksek okulu mevkiinde hemşerileri Şükrü Başkanı konvoy eşliğinde karşılayarak şehire götürdüler burada Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği heyeti  ve yöneticiler kalabalık halk topluluğu ile Başkanı bağrına bastılar.Yoğun ilgi gören başkanın mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyordu. Hemşerileri ile horon oynayan Başkan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı ve meclis üyeleri ile beraber horonda ter attılar. Siyasi parti temsilcileri Şükrü Genç ve heyetine ilgi ve alaka gösterek, tam anlamı ile başkanı mutlu ettiler. Herkesin ortak fikri işte birlik ve beraberlik bu dediler. Heyet daha sonra Saadet Partisinin verdiği akşam yemeği için Beyaz Saray lokantasına geçtiler.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Canikli

Canikli "Millilik Bu İşte"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber