Ana Sayfa Güncel TEOMAN'DAN SERT TEPKİ

TEOMAN'DAN SERT TEPKİ

Alucra'lı hemşehrimiz Rock şarkıcısı Teoman Yakupoğlu NTV'de konuk olduğu programda, Kenan Evren'i alkışlayan gençlere "o salaklar" diyerek sert tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 23:21
TEOMAN'DAN SERT TEPKİ

Banu Güven'in sunduğu haberlere konuk olarak katılan şarkıcı Teoman, programın diğer konuğu Elif Şafak'ın gençlerden ve yeni nesilden umutlu olduğunu söylemesi üzerine araya girerek "o salaklar Evren'i alkışladı" dedi.

Programın diğer konuğunun sözlerini 'Kenan Evreni alkışlayan salaklar mı?" sözleriyle bölen Teoman çok sinirlendiğini ve hala aklının almadığını söyledi. Tartışılacak sözlerin ardından programı sunan Banu Güven araya girerek programı kapattı.

TEOMAN NEDEN BÖYLE DEDİ?

Şarkıcı Teoman'ın böyle konuşmasının nedeni ise 2006 yılında Abbas Güçlü'nün yaptığı "Genç bakış" programında yaşananlar. Güçlü'nün Muğla Üniversitesi'ndeki programının konuğu Kenan Evren idi. Evren programda tepki çekecek şu sözleri sar fetmişti: "12 Eylül darbesinden dolayı hiç pişmanlık duymuyorum. Eğer yeniden Genelkurmay Başkanı olsam ve o şartlar yaşansa yine müdahaleden çekinmezdim. Silahlı Kuvvetler mensupları olarak bu müdahaleyi inanarak yaptık. Bu müdahaleye ben tek başıma karar vermedim. Müdahale öncesinde çok sayıda insan gelip bizden müdahalede bulunmamızı istiyordu. 12 Eylül öncesinde kuvvet komutanları, ordu komutanları ile ayrı ayrı görüştüm."

Programın sonunda öğrenciler Kenan Evren'e karne vermiş ve Evren bütün derslerden pekiyi almıştı. Öğrenci alkışlarıyla oluşturulan karne notları şöyle olmuştu:

Vizyon: Pekiyi
Karizma: Pekiyi
İnandırıcılık: Pekiyi
Hitabet: Pekiyi
Samimiyet: Pekiyi
Giyim Kuşam: Pekiyi.
Konuya Hakimiyet: Pekiyi

Zaman

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber