Ana Sayfa Genel Teröristler Alucra'da Araç Gasp Etti

Teröristler Alucra'da Araç Gasp Etti

Alucra Dereçiftlik Köyünde iftar sonrası teravih namazına gitmek isteyen şahıslarının araçlarını teröristler gasp etti.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2016 Salı 22:36
Teröristler Alucra'da Araç Gasp Etti

Olay Alucra Dereçiftlik köyünde gerçekleşti.

Edinilen bilgiye göre Dereçiftlik Köyünde B.G. isimli şahıs iftar sonrası teravih için babası ve amcası ile Alucra'ya gitmeye karar verdi.  B.G. kendi şahsi aracıyla babası ve amcasıyla birlikte aracına binip Alucra'ya doğru hareket etti. Doludere Köyü istikametine doğru hareket eden şahıslar, Dereçiftlik köyü çıkışında yolda ağaçlardan barikat kurulduğunu fark etti. B.G. aracı durdurup ağaçları yoldan kaldırmak isterken 5 kişilik terörist grup tarafından etrafları çevrildi. Aracı gasp eden teröristler kendilerini Şebinkarahisar Gökçetaş köyü civarına götürmelerini, kendilerine hiçbir şekilde zarar vermeyeceklerini söyleyerek şahısları aracın bagajına bindirdi.

Geceninde ilerleyen saatlerinde Şebinkarahisar Gökçetaş köyü kırsalına gelen şahıslar burada alıkoydukları köylüleri serbest bırakarak ormanlık alanda kayboldu.

Geçtiğimiz günlerde çıkan çatışmada kaçan teröristler olduğu, öldürülen şahsın liderleri olduğu ve bölgeden kaçmak için fırsat kolladıklarını gelen bilgiler arasında. 

YORUMLAR
  • yorum2016-06-15 01:52:28Sait PAÇA

    Bu vatan hainlerinin kökünü kurutmadıkça terör bitmez arkadaşlar bu gün bunları temizle yarın bir başka terör örgütü türer.Terörle mücadele aklın akılla mücadelesidir. Bir çözüm varsa oda emekli tümgeneral Sn.Osman PAMUKOĞLU 'DUR. Devletimiz terörle mücadelenin komutasına neden 2 kez Üstün Cesaret ve Feragat Nişanı ve 5 kez Üstün Birlik Yetiştirme Nişanı almış Türk Ordusu'nda 5 tane Üstün Birlik Yetiştirme Nişanı'na sahip tek kişiyi başa getirmiyor. Önce bunun cevabını bana biri versin Allah rızası için. Sonra oturup konuşalım.

  • yorum2016-06-14 17:30:41veysel

    vali açıklama yapmıştı hani temizlenmişti ne oldu

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber