Ana Sayfa Güncel TOKİ'nin Yolları Taştandır Taştan

TOKİ'nin Yolları Taştandır Taştan

Gün geçmiyor ki ilçemizde yapılan Toki konutlarında sorun bitsin. Toki konutlarında oturanlar yetkili bulamadıklarından şikayetçi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2011 Perşembe 09:31
TOKİ'nin Yolları Taştandır Taştan

İlçemizde TOKİ tarafından yapılan konutlardaki işcilik ve malzemeleri kalitesizliğini daha önce sitemizde duyurmuş yetkililerden sorunlara el atmasını istemiştik.

Haberimizden sonra alt yapı çalışması tekrar elden geçirildi ama logor kapaklarını değiştirme gereği duymayan yetkililer adeta olası bir kazaya davetiye çıkarıyor. İşte 21 yüzyılda Alucra'daki TOKİ konutları ve alt yapısı olmayan bina etrafındaki kapaksız logar delikleri...

Haberi bizlerle paylaşan duyarlı vatandaşlarımız birinin başına bir kaza gelmeden bu kapakların biran evvel değiştirilmesini istiyor. Yetkililere ilettiklerini söyleyen kiracı ve Toki sakinleri değişen birşey olmadığını görünce haber sitemize ileterek çözüm aradıklarını söylediler.

Sayın yetkililer, bu kapaklar acaba birinin başına bir iş gelince mi kapatılacak? Hemde yanıbaşında bir ilköğretim okulunun olması bu olayın daha da önemsenmesi gerektiği açıklar vaziyette.

 

Daha önce Toki Konutlarıyla alakalı yaptığımız haberimiz...

Haberi Okumak İçin Tıklayınız..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber