Ana Sayfa Güncel TokiZedelerden Şikayet Dilekçesi

TokiZedelerden Şikayet Dilekçesi

Alucra 2.Toki Konutlarında hak sahipleri evlerini teslim almadı.

Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2016 Salı 11:37
TokiZedelerden Şikayet Dilekçesi

Geçtiğimiz hafta başlayan teslimat için davet edilen konut sahipleri dairelerdeki eksiklikler nedeniyle büyük bir şok yaşamış, bu haliyle de büyük bir heyecanla bekledikleri evlerini teslim almaktan vazgeçmişlerdi.

96 Konut sahibi yetkililerle eksiklikleri bir bir tespit edip imzaladıkları dilekçeleri Alucra Kaymakamlığı aracılığıyla Toplu Konut Daire Başkanlığına ilettiler.

Eksikliklerin olduğunu kabul eden yüklenici firma sahipleri, yaşadıkları ekonomik kriz nedeniyle bu dakikadan sonra Alucra'da herhangi birşey yapamayacaklarını eksiklikleri Toki yönetiminin tamamlaması gerektiğini iletti.

Bundan sonra süreç TOKİ yönetiminde, yaklaşık 3 yıldır mağdur edilen hemşerilerimize gerek siyasilerimizin gerekse bürokratlarımızın bu yaşanan mağduriyete son vermeleri için sahip çıkmalarını temenni ediyoruz.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-31 05:46:14Yılmaz Demirci - Çalgan Köyü

    Şirandaki ilçe başkanı kardeşinin adının FETÖ ye karışmasını partisine ve adına yakıştıramamış onuruyla istifa etmiş. Bizim ilçe başkanımızda iş becerememek adına memlekete 2 yıldır bir çivi çakamadıkları adına onuruyla istifa etsin. Elle tutulur bir tane çalışmaları yokki belediye borç batağında gidipde siyasileri markaja almak gibi bir dertleri yok. Nurettin abileri kendi gibi onlarıda tarihe gömecek haberleri yok. yazık memlekete

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber