Ana Sayfa Güncel Toygar Ailesinin En Mutlu Günü

Toygar Ailesinin En Mutlu Günü

Üyesi oladuğumuz Kelkit Vadisi Medya Birliğinin başkanımız Sadi Toygar oğlu Selçuk Toygar dünya evine girdi.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2011 Pazartesi 16:21
Toygar Ailesinin En Mutlu Günü
Kelkit Vadisi Sesi Gazetesi ve Şebinmedya Haberler Koordinatörü Sadi Toygar'ın oğlu Selçuk Toygar, Kadıköy Evlendirme Dairesinde yapılan nikâh töreniyle hayatını Erdoğan Aydın'ın kızı Elif Aydın ile birleştirdi.

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli ve HAS Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş'tan telgraf tebriği geldi.

0-0000510

Kadıköy Evlendirme Dairesinde gerçekleştirilen nikâh törenine, çiftlerin ailelerinin yanı sıra, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Şebinkarahisar Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Bölük, Şebinkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi  İlçe Başkanı Oktay Alp, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Yücel Kısa ve Yönetim Kurulu, Ataşehir Giresunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürbüz Ekinci, İstanbul Anadolu Yakası Zabıta Amiri Ünsal Yılmaz, Hepar Giresun Milletvekili adayı Sezai Cengiz, Şebinmedya yazarı Ateş Nesin,Şebinkarahisar Köy/mahalle Dernek Başkanlarımız,Çekmeköy MHP İlçe başan yrd. Bora Kılıç, Starpet Genel müdürü Seyit Çiftçi,Şebinkarahisar eski dernek başkanı Mustafa Koca ve Av. Müslim Eriş, Şebin medya TV yönetmeni Hüseyin Şenel Odacı, ses sanatçısı Engin Ayar, Çamoluk'lu gazeteci Mustafa Bayındır, Uğur Aydın, Volkswagen Yetkili Satıcısı ve Servisi Ümraniye Rekor Otomotiv çalışanları ve 800 kişiye yakın davetli katıldı.

 

0-0000511

Nikâh merasimi başlamadan saatler önce Kadıköy Evlendirme Dairesine gelen davetliler bir sürprizle karşılaştı. Hemşerilerimiz Kadıköy Evlendirme Dairesinde yöremizin ünlü zurnacısı Erdal Asil ve Dursun Yağmur'un çalmış olduğu davul zurnanın eşliğinde Şebinkarahisar yöresine ait  horonları oynayarak davetlilere Şebinkarahisar'ın muhteşem horonlarını seyrettirme zevkini tattırdılar.

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ NİKÂH ŞAHİDİ OLDU

Oldukça kalabalık davetlinin katıldığı nikâhta, Toygar çiftinin nikâh şahitliğini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile gelin ve damadın akrabaları yaptı. Nikâh merasimi sırasında Gülseren-Sadi Toygar çiftinin mutlulukları gözlerden kaçmadı.

TOYGAR AİLESİNİ SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Nikâh merasimine katılan davetlileri karşılayan Gülseren-Sadi Toygar çifti oldukça heyecanlı bir şekilde hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan davetlilerle tek tek ilgilenerek tebrikleri kabul ettiler. Her zaman olduğu gibi hemşerilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan iyi ve kötü gününde onların yanında olmaya gayret eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Şebinkarahisar'dan gelerek düğüne katılan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı davetlilerin ilgi odağı oldu. Davetlilerin arasında sıraya girerek takı merasimini gerçekleştiren başkanlar gelin ve damat ile hatıra fotoğrafı da çektirdiler. Katılımcıların yoğun olması nedeniyle takı töreni saatlerce sürdü. Nikâh töreni, Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesinin en kalabalık düğünlerinden birine sahne oldu.

NİKÂH SALONU ÇİÇEK BAHÇESİ GİBİ

Toygar ailesinin bu mutlu gününü unutmayan sevenleri takı merasiminin yapıldığı salonu çiçek bahçesine çevirdiler.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri, Tufan Nakliyat kargo, Özulaş AŞ, Şebinkarahisar, Ocaktaşı Derneği ve Gençlik Kolları, Türkiye Özel halk otobüsleri Birliği TÖHOB, Öz Taş Ulaşım, Ecar Trafik Fatih Zelvi, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Medya TV ve FM Turan Canik- Tamer Aktaş, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İETT Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Üsküdar Anadolu hastanesi, Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Erol Öztürk ve daha birçok kurum ve kişi çiçekleri ile Toygar ailesinin mutluluklarını paylaştılar.

YOĞUN TELGRAF VE TELEFON TEBRİĞİ

Nikâh merasimine yoğun programı nedeni ile gelemeyen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, telefon ile Sadi Toygar'a kutlama mesajı iletti. Telgraf ile kutlama mesajı gönderenler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, MHP Giresun milletvekili Murat Özkan, Eski ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Ulaştırma Bakanı Habib Soluk, Ulaştırma Bakanı müsteşarı Talat Aydın, Beyoğlu belediye Başkanı A.Misbah Demircan, AK Parti Beyoğlu ilçe Başkanı Rüstem Dindoral, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İstanbul milletvekili Kit komisyonu Başkanı Ünal Kaçır, CHP Giresun milletvekili adayı Aykut Gezmiş, Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İlyas Dökmetaş, Cumhuriyet üniversitesi Rektör yrd. M.Zahir Bakıcı, Şebinkarahisar AK Parti il genel meclis üyesi Oğuz Demir ,meclis üyesi Ayla Demirer ,Onursal Başkan Hayri Bakıcı, Şebinkarahisar Vakıf Başkanı Avni İşçan, Şebinmedya Genel Korrdinatörü Güven Gürbüz,İş adamları dernek Başkanı Mehmet Çelikkol, Alucra Dernekler Birliği Başkanı Osman Çoruh,Giresun federesyon Başkanı Hasan Turan, THM Sanatçısı Nurettin Bay ve çok sayıda telgraf, telefon tebriği ile mutlu günde Sadi Toygar ve ailesini yalnız bırakmadılar.

 Bizlerde Şebinmedya ailesi olarak Selçuk-Elif Toygar çiftine bir ömür boyu mutluluklar diler, onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan sevgili dostlarına ve hemşerilerimizi de teşekkürlerimizi sunarız.

 Alucrahaber.com olarak Selçuk ve Elif çiftini tebrik eder ömür boyu mutluluklar dileriz.


 

Haber: Şebinmedya - İlhan ÇABUKOL
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber