Ana Sayfa Güncel TURAN BULUTCU MYO YENİ BİNASINDA HİZMETİNİZDE

TURAN BULUTCU MYO YENİ BİNASINDA HİZMETİNİZDE

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu yeni binasında hizmetine başlıyor. 05.12.2009 günü, eski binasından yeni binasına taşınacak öğrencilerimize yeni okullarında, derslerinde başarılar diliyoruz.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2009 Pazar 11:22
TURAN BULUTCU MYO YENİ BİNASINDA HİZMETİNİZDE
“HAYATA BİLGİ LİMANI” Alucra Meslek Yüksek Okulumuzun son aşamalarını adım adım sizlerle paylaşıyoruz.

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulumuzun içi tamamen bitti. Rektörlük konferans salonunu tamamlandı.Yemekhane Giresun’dan bir firma ile Alucra’daki Abdullah lokantası tarafından ortaklaşa yaptırıldı. Kantin ihaleye verildi bu hafta sonu tamamlanıp açılacak. Okulumuz idari kadrosunun, öğretim görevlilerini ve diğer personelin çalışacağı odaların büro malzemeleri rektörlük tarafından yollandı. Okulumuzun büyük toplantı salonu büro malzemeleri bu hafta sonu rektörlük tarafından gönderilecek. İş adamımız Refik Bulutcu tarafından yaptırılan tabela asıldı. Rektörlük tarafından yaptırılan ikinci tabela hafta sonu açılıyor.

Eski temelin sağına ve soluna park yapılıyor bu park yürüyüş yolları ile çevre yoluna bağlanıyor.

Giresun valisi Sayın Mustafa Yaman ilçemize geldiğinde okulumuzu gezdi, yanındaki heyette merkezi Giresun’da bulunan Giresun Üniversitesi derneği yöneticileri ile yapılan görüşmelerde okulda kullanılmak üzere 50.000 TL ( Elli bin ) bağış sağlandı.

Basketbol ve Voleybol ile mini kort sahaları yapılacak ihalesi bitti. Alt ve üst zemin çalışmalarını belediye üstlendi çalışmalara başlandı; pota ve direkleri Giresun valiliği tarafından gönderildi.
Okulun dış yapılarını çevreleyen ( 1.5 m yüksekliğinde ) beton duvarlar üzerleri tellerle kaplanmış, bordür çalışmaları tamamen bitirilmiş, aydınlatma alt ve üst yapısı tamamlanmış üç adet giriş kapısı belediye tarafından yapılacak. Kalorifer tesisatı tamamen bitmiş olup şuan kullanılacak haldedir ayrıca 60 ton kömür 10 ton odun depomuzda mevcuttur. Okulumuzun bütün aydınlatma tesisatı tamamlanmış ve şuan kullanılabilir durumdadır. Okulumuzun bütün telefon tesisatı Telekom tarafından tamamlanmış olup sadece aktarım beklemektedir. Okulumuz gece binanın ve çevre düzenin aydınlatmaları açıldığında şehitlikten bakıldığında mini bir şehir görüntüsü vermektedir.

Saygılarımızla Sunarız.
www.alucra.com
Tülay Dolu YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber