Ana Sayfa Spor Turnuva Komisyonu Çamlıyayla Çatak'ta Toplandı

Turnuva Komisyonu Çamlıyayla Çatak'ta Toplandı

Topal Osmanağa Futbol Turnuvası açılış ve hazırlık toplantısı Alucra Çamlıyayla Çatak mahallesi derneğinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2011 Perşembe 09:44
Turnuva Komisyonu Çamlıyayla Çatak'ta Toplandı

Organizasyon Komitesi Başkanı Ali Aydın açılış çalışmaları ile ilgili son durumları anlattı. Açılış şöleninin oldukça renkli geçeceğini dile getirdi. Toplantıya katılan herkes açılış için düzenleme komitesinin yaptığı çalışmalar kadar kendilerininde hazırlık çalışması yaptıklarını, açılışın görkemli ve kalabalık bir şekilde olması için var güçleriyle koşturduklarını söylediler.


Beyoğlu Okmeydanı Ağaçlaraltı'ında kurulu bulunan Alucra Çamlıyayla Çatak Mahallesi Derneğinde toplanan Giresun Dernekleri Topal Osmanağa Futbol Turnuvası düzenleme komitesi 10 Nisan Pazar günü saat 12.00 de yapılacak olan açılış şöleni ile ilgili durum değerlendirme toplantısı yaptı.

Turnuvaya 2 takımla katılan Çamlıyayla Çatak Mah.Derneği Futbol Turnuvası sorumlusu Mustafa Gülep, düzenleme komitesini derneğimizde ağırlamaktan memnunuz, turnuvanın amacına uygun Giresunluların tanışma ve kaynaşmasına vesile olacağını, birlik ve beraberliğin pekişmesinde önemli bir rol oynayacağını arzu ediyoruz. Biz Çamlıyayla Çatak Mah. Derneği olarak 2 takımla bu amaçlar doğrultusunda her türlü katkıyı sunmaya hazırız dedi.

Alucra Çamlıyayla Çatak Mahallesi Derneğindeki açılış şöleni toplantısına Turnuva düzenleme komitesinden; Ali Aydın, Mehmet Cebeci, Hamza Vıcıl, Yücel Coşkun, Mustafa Gülep, Menderes Kırtay, Mustafa Furuncu ve Nuri Yılmaz katıldılar. Mazeretleri dolayısıyla Azmi Akşahin ve Mehmet Hayta toplantıya katılamadılar.

Toplantıya Beyoğlu'nda kurulu bulunan Akçiçek, Çamlıyayla, Aktepe, İğdecik, Çamlıyayla Çatak, Babapınar, Gürbulak, Çamlıyayla Çatak Gençlik takımlarından temsilciler katıldı.

Vatangiresun

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber