Ana Sayfa Spor Turnuvada Finalin Heyecanı Çamoluk-Bulancak Ataköy

Turnuvada Finalin Heyecanı Çamoluk-Bulancak Ataköy

3. Osman Ağa Şehit Bahtiyar Aydın Futbol Turnuvas'nda finalistler belli oldu.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 09:59
Turnuvada Finalin Heyecanı Çamoluk-Bulancak Ataköy

10 Nisan 2011 Pazar günü yarı finale çıkan 4 Giresun derneği takımı final için mücadele etti. Gelecek hafta Pazar günü oynanacak final maçı için finalistlerin belli olduğu yarı final maçında kazanan dostluk oldu.

Yarı final maçlarından ilki Çamoluk ve Küçükçekmece Yeşil Giresun takımları arasında oynandı. Rakibine karşı kontrollü oyunu elden bırakmayan ve maç boyunca üstünlüğünü koruyan Çamoluk 8-4 'lük net bir skorla rakibini finalin dışına itti.

Diğer yarı final maçı ise, Eynesil Kemaliye ve Bulancak Ataköyspor takımları arasında oynandı. Bulancak Ataköyspor’un 8 - 2'li net bir skorla galip geldiği maçla birlikte final takımlarından ikincisi de belli oldu.

Çamoluk Dernek Başkanı Yaşabey Kalebaşı, Bulancak Ataköy Derneği Aytaç Akaya ve Pirbul Dernekleri Başkanı Coşkun Toraman’ın da izlemeye geldiği maçta Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri tam kadro hazır bulundu. Maçlar dostluk ve kardeşlik atmosferi içinde yapıldı. Maçtan sonra birlikte fotoğraf veren futbolcular için kazanan centilmenlik oldu.

Alucra Vakfı Gençlik takımını binbir katakulli ile diskalifiye eden Turnuva Komisyonunu Tebrik Ediyoruz, kendilerine yakışanı yaptılar, turnuva boyunca başından beri Alucra takımlarına gösterdikleri tavır unutulmayacaktır! diğer takımlara müsamaha gösterip Alucra Vakfı Gençlik Takımına aslan kesilen Turnuva yönetimi tarihe geçmiştir! Ayrıcalık istemediğimiz gibi Hakkımızı savunmak bizi suçlu durumuna düşürmüştür!

Final maçında kardeş ilçemiz Çamoluk Derneği Takımına Başarılar dileriz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber