Ana Sayfa Eğitim / Sağlık UZMAN DOKTOR BASRİ ÇAKIROĞLU ALUCRAHABER.COM'DA

UZMAN DOKTOR BASRİ ÇAKIROĞLU ALUCRAHABER.COM'DA

Alucra'yı yakinen bilen ve birçok Alucralı hastası olan eski Şebinkarahisar Devlet Hastahanesi Başhekimi Opr.Dr.Basri Çakıroğlu Alucrahaber.com ailesine katıldı.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2010 Pazartesi 21:50
UZMAN DOKTOR BASRİ ÇAKIROĞLU ALUCRAHABER.COM'DA

Alucra'yı yakinen bilen ve birçok Alucralı hastası olan eski Şebinkarahisar Devlet Hastahanesi Başhekimi Opr.Dr.Basri Çakıroğlu Alucrahaber.com ailesine katıldı. Bundan sonra sağlık alanında soracağınız sorulara cevap verme adına sitemizle iletişime geçebilirsiniz.  İlerleyen tarihlerde Alucra Vakfı Gençlik Komitesi işbirliği ile yapacağımız seminerlerde değerli hocamız bizimle olacaktır.

Opr.Dr.Basri ÇAKIROĞLU Kimdir?

1969 yılında Samsun-Çarşamba'da doğdu. 1994 Yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 6 ay Ayvacık Merkez Sağlık Ocağında ve Çarşamba 3 Nolu Sağlık Ocağında Pratisyen Hekim olarak çalıştı. 1997 yılında Taksim Eğitim Araştırma Hastahanesinde ihtisasa başladı.

2003 yılında Şebinkarahisar Devlet Hastahanesinde uzman hekim olarak tayin oldu ve 2.5 yıl Başhekim ve Sağlık Grup Başkanı olarak görev yaptı.

2005 yılından itibaren İstanbul Ümraniye'de bulunan Hisar INTERCONTİNENTAL Hastahanesinde Üroloji kliniğinde görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

: Makaleyi Okumak için Linke Tıklayınız :

http://www.alucrahaber.com/haber/yazar.asp?yaziID=467


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber