Ana Sayfa Güncel VADİYE GAZETE GELDİ

VADİYE GAZETE GELDİ

Toplumun her kesimine hitap eden 'KELKİT VADİSİNİN SESİ-ŞEBİNMEDYA'' Gazetesi yayın hayatına başladı. Alucra - Şebinkarahisar ve Çamoluk ilçelerinin artık bir gazetesi var.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2010 Pazartesi 10:34
VADİYE GAZETE GELDİ

Şebinkarahisar ve yöresinin kültürünün korunması, kollanması, gelişmesi, birlik ve beraberliğin sağlamlaştırılması ve sosyal hayata katkı sağlama amacı ile, Vadi İlçelerinin sorunlarını duyurmak ve çözümüne katkı sağlamak, kısacası "ateşte bir kıvılcım olabilmek için’’ Kelkit Vadisi halkının hizmetinizdeyiz.

Sivil, demokratik, her tür siyasi ve ekonomik güçten bağımsız, Vadinin Dünyaya açılan penceresi  "KELKİT VADİSİ’NİN SESİ"  yayın hayatına Feshane "Giresun Günleri" ile başladı..AK Parti İstanbul Milletvekili Ünal Kaçır, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Dernek Başkanı Yücel Kısa, gazeteyi okuyarak sloganı ile son gelişmeleri değerlendirme imkanı buldular, beğendiklerini söyleyerek ve yayın hayatına başlayan ''Kelkit Vadisinin sesi-Şebinmedya'' gazetesine hayırlı olsun dileğinde bulundular. Feshane standlarını gezerek tanıtımı yapılan gazete yoğun ilgi gördü.

Yaşadığımız çağda internet en hızlı ve dünyanın erişimine anında sunulan bir teknoloji harikası olmasına rağmen yazılı gazetenin önemi doğrultusunda yayına başlayan Kelkit Vadisi gazetesi ile Şebinmedya haber sitemizi günlük 8.500 ile 10.000 kişi arasında ziyaret oranı olmasına rağmen, yazılı gazetenin ayrıntılı haber olgusunu, bizde Şebinkarahisar ve yöresinin gelişmelerini doğru bir şekilde aktarabilmek için; daha çok özel ve araştırma haberlerine yer vereceğimiz 26 sayfalı renkli bir gazete yayınlamayı amaçladık.

Dileğimiz yazarlar- haberciler ve okurlarımızı bir araya getirerek el ele, omuz omuza, Kelkit Vadisinden yiğitçe çıkmak Kamuoyunun ve halkımızın karşısına.

Emek verenlerin emeğine katkı, üretkenliğine maddi ve manevi destek ile ciddi bir gazetecilik oluşumu bölgemiz için elzem hale geldi.

Bu amaçla hayata geçirilmesi düşünülen "KELKİT VADİSİNİN SESİ"  gazetemizin Şebin Medya internet medyasından da bir güneş gibi vadiye doğmasını istiyoruz..

Desteğin olduğu heryerde, birliktelikte ivme kazanacaktır.

Birlikten kudreti doğuran insan unsurunun, gittikçe artan suların inanılmaz gücü gibi bir çok engelleri aşacaktır..Yöremizin sesi daha çok duyulacak, etkili ve yetkili merciler ilk elden, en doğru haberi öğrenebilecektir..Bu yolda varız diyenlere, Bizde varız diyebilen dostlara saygılarımızla, HAYIRLI OLSUN...

ŞEBİNMEDYA

kelkitvadisigazetesi_-_Kopya

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber