Ana Sayfa Güncel Vakıf Başkanı Gülal'dan Dernekler Birliğine Çağrı

Vakıf Başkanı Gülal'dan Dernekler Birliğine Çağrı

Alucra Vakfı Başkanı Halil İbrahim Gülal, yeni kurulan Alucra Dernekler Birliği üyelerine yönelik çağrısında birlik, beraberlik mesajları vererek Dernek üyelerini genel kurulda Vakıf'a sahip çıkmaya çağırdı.

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2010 Salı 01:01
Vakıf Başkanı Gülal'dan Dernekler Birliğine Çağrı

Vakıf Başkanı Gülal, Şebinmedya haber müdürü Sadi Toygar'a yaptığı açıklamada;

BİZİM SEVDAMIZ SADECE MEMLEKETE HİZMETTİR

Bizim son yaptığımız genel kurulda, yeni üye kayıtlarımız ile ilgili temaslarımız devam ediyor, büyük bir kısmı zaten Festivalimize iştirak ettiler, buda gösteriyor ki, bizim üyelerimiz ile ilgili bir sıkıntımız yoktur, hepsi vakfa sahip çıkıyorlar, bu üyeler ile beraber beş yüz küsur üye Ekim, Kasım ayında genel kurul yapacağız. Talip olan arkadaşlar gelsin, burada müessese olmuş, kendini ispatlamış kurumda görev alsınlar. Alucra'yı bölmeye, parçalamaya dönük hareketlerde hiç kimse bulunmasın, bu olayları bizim milletimiz tasvip etmez, bende tasvip etmiyorum. Biz birlik beraberliğimizi her zaman her yerde özellikle vurguluyorum, bizim başka bir talebimiz yoktur, ne siyasi, nede ticari var, ne de ekonomik talebimiz var, bizim sadece sevdamız memlekete hizmettir.

Dernekçilik zamanında, vakıfçılık zamanında da hizmet yaptık, Alucra Meslek Yüksek okulunun kaba inşaatını, Alucra Vakfı yaptı, ince inşaatının da bir kısmını biz yaptık, diğer bir kısmını da Allah razı olsun, Refik bey yaptı. Böyle bir hizmet yapan, kısa zamanda başarılı hizmetler yapan bu kuruma karşı, başka bir kurum kurmak bana göre doğru değil, yani size göre doğrumu ben bilmiyorum. İnşallah başarılı olurlar, ben başarılar diliyorum, bizim hiçbir arkadaş hakkında art niyetimiz yoktur, şu an orada görevde bulunan yöneticiler, hep beğendiğim takdir ettiğim sevdiğim arkadaşlar, ama bundan sonra gelecek yöneticilerin hareketleri ile Alucra kutuplara bölünür.

Biz her zaman derneklerimizi kucaklayarak, şimdiye kadar uyum içinde, ortak çalıştık, ileriki günlerde onları da genel kurula çağıracağız, gelirler görev alırlar, çalışırlar

Ayrı olarak çalışmalarını zaten kabul etmiyorum. Alucra'da kabul etmez, zaten benim dememe de gerek yok, bu millette kabul etmez. Gelsinler 500 kişiye çıkardığım mütevelli heyetinin içersine girsinler, bölmeden, parçalamadan, birlik, beraberlik içinde çalışalım, benim dediğim budur.

Halk oylaması ile ilgili düşüncem, milletin teveccühü, nereye isterse oraya kullanır, milletin düşüncesine biz karışmıyoruz, benim bir düşüncem var onu kullanacağım, teşekkür ederim ilginize, dedi.

Sadi Toygar
Sebinmedya

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber