Ana Sayfa Genel Valimiz İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz İlçemizi Ziyaret Etti

Giresun Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, ilçe ziyaretleri kapsamında Alucra'yı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2017 Pazar 21:06
Valimiz İlçemizi Ziyaret Etti

Helikopterle saat 11.30 da Alucra'ya gelerek bir ilçede dizi ziyaret ve toplantılarda bulundu.

İlk olarak “Vatandaş Buluşmaları” çerçevesinde muhtarlarla bir toplantı gerçekleştiren Vali Sarıfakıoğulları, ardından Alucra Belediye Başkanlığını ziyaret ederek,  Belediye Başkanı Asım Kaymakçı’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR
 • yorum2017-10-12 06:40:57AYNUR

  Alucra Öğrenci gelmediği için kan kaybediyormuş!Siz önce kendi kaybettiğiniz ve kaybetmeye devam ettiğiniz kanlara(göç)sahip çıkın! İlçemiz bir sürü göç verdi.Bunun en büyük sebebi işsizlik.Doğru düzgün iş alanlari yaşam alanları olsa neden göç olsun! Alucralı belirli Mevkilere gelmiş büyüklerden buraya sahip çıkmasını istiyoruz. Alucra , sadece nüfus cüzdanlarında bir yazı olarak kalmasın!İcraatte istiyoruz!

 • yorum2017-10-10 14:15:06Yalçın Karamanoğlu

  Alucra Suriye den kötü duruma düşmüş her yer savaş alanı gibi dökük yıkık harabe caddelerde yürümeye yol kaldırım yok acaba senede 1 ay duran başkan vali beyi nasıl ikna etti kandırdı. Bunlarda omurga, onur, kalmamış bu kadar yüzsüzlük olmaz bunlar kaşarlaşmış yazık güzelim memleketi ne hale getirdiler. Bu millet adamsa memleketine sahip çıkacaksa 2019 bunların hesabını sandıkta sorması gerekiyor. Alucrada belediye başkanı varmıkiiiiii millete ve Nurettin Canikliye sormak lazım.

 • yorum2017-10-10 06:39:51AYNUR

  İlçemin sevgili sakinleri Aklımızı başımıza alalım seçimlerde Alucrada yaşayan Alucraya artısı olacak bir insanı Belediye Başkanı olarak seçelim. Sıkılmadınızmı hep aynı yerde saymaktan!Millet Aya biz hala yaya bile gidemiyoruz!Kaldırımlar yenileniyormuş ZAHMET OLDU !

 • yorum2017-10-10 02:10:25Kardelen

  Şikayet ediyorsanız 2019 yakın arkadaşlar.Memlekete hizmeti esas alacaksınız.Dost akraba hatırını değil.

 • yorum2017-10-09 05:47:07Deli Ali

  Güzel fotoğraflar.İyi poz vermiş valimiz gülüyor memleketin haline.

 • yorum2017-10-08 14:34:35Esnaf Dertli

  Sayın valimiz ilçemize hoş gelmişler. Merak ettiğim şey Alucrada yaşamayan Alucra Belediye başkanı acaba hizmet olarak Valiye ne anlattı? 4 yıldır bitiremediği mezbahaneyi mi? Tapusunu alamayıp ortada kalan sanayi arsası mı? 4 yıldır yolunu parke yapmadığı üniversite yolunu mu? Yoksa kapısını seçimden sonra birkez olsun açmadığı esnafların çok şikayetçi olduğunu mu? Yok canıım bizim başkan yapmaz öyle şey der gibisiniz. Topçam Mahallesi Derneğine mahalle ihtiyaçları ile alakalı taleplerine karşı Alucra Belediyesinin yazdığı bir yazı sosyal medyada geyik konusu buara özetle yazı şöyle: Sayın Topçam Derneği, Belediye olarak kuruş paramız yok dolayısıyla hizmette yok Alucra Belediyesi! memleketin hali budur.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber