Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Veterinerlik Öğrencilerinden Uygulama

Veterinerlik Öğrencilerinden Uygulama

Giresun üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO), Laborant ve Veteriner sağlık programı öğrencileri uygulama yaptı.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2017 Pazartesi 11:13
Veterinerlik Öğrencilerinden Uygulama

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO), Laborant ve Veteriner sağlık programı öğrencileri hayvan barınağında uygulama yaptı.

Ziraat Odası Başkanı Mete Metinyurt’un düzenlemiş olduğu ve Alucra Fındıkkale Turizmin araç desteğiyle gerçekleştirilen organizyonda üretici sahipleri Sefa Metinyurt ve Zafer Metinyurt’un sahibi olduğu hayvan barınağı kullanıldı.

MYO Laborant ve Veteriner sağlık öğrencileri, Öğr.Gör. Mehmet Akif Sarı’nın sorumluluğunda, ahırda bulunan büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar üzerinde çeşitli muayene uygulamaları ve yetiştiricilik esaslarına dayalı uygulama yaptı.

Oldukça verimli geçen uygulamada üreticilerle öğrenciler arasında bilgi alışverişi yapıldı. Üreticiler, uygulama yapan öğrencilere süt ikramında bulundu.

YORUMLAR
  • yorum2017-03-30 23:45:49Adalet

    okulumuzda akif hocamızın başarılarının devamını dilerim.. Alucra sizinle ve okulumuzla dahada iyi bir yerlere gelecek hakkıyla işini yapanlardansınız helal olsun size

  • yorum2017-03-27 12:20:56sena

    başarılarınızın devamını diliyorum

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fevzi Çakmak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Fevzi Çakmak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber