Ana Sayfa Genel Wushu Hakemleri Beyoğlunda Buluştu

Wushu Hakemleri Beyoğlunda Buluştu

Beyoğlu Gençlik Merkezinde Wushu Federasyonu Budokaido Kyokushin & Ashıhara eğitim ve istişare toplantısı gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2018 Salı 13:26
Wushu Hakemleri Beyoğlunda Buluştu

İstanbul ve Beyoğlun’da spora ve sporcuya gençliğe faydalı olabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Wushu federasyonu budokaido kyokushin & ashihara İstanbul il hakem kurul başkanı uluslararası hakem ve antrenör Alucralı hemşerimiz İlhami Konukçu, Beyoğlu Belediyesi Gençlik  merkezin‘de istanbul hakem ve antrenörlerine eğitim ve istişare toplantısı düzenledi.

Toplantiya Wushu federasyonu il temsilcisi başkanı İlyas Dönmez, yardımcısı Mustafa Budak, kyokushin karete Türkiye gözlemcisi Turgut Ordu, budokaido kyokushin teknik kurul başkanı İsa Sağlam, İstanbul hakemler ve antrenörleri katıldı.

Wushu federasyonu budokaido kyokushin & ashihara İstanbul il hakem kurul başkanı uluslararası hakem ve antrenör İlhami Konukçu 2018 yılı istanbul budokaido kyokushin & ashihara ile ilgili 25’e yakin faaliyet hakkında bilgi verdi. Düzenlenecek olan  müsabakalarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan İlhami Konukçu ve wushu federasyonu il temsilcisi başkanı İlyas Dönmez toplantı sonunda kendilerine güzel ve nezih mekânın kapılarını açtığından dolayı Beyoğlu Belediye Başkanına teşekkür ettiler.

YORUMLAR
  • yorum2018-01-17 01:19:19Yıldırım KILIÇKAYA

    Değerli hemşerimiz İlhami Konukçu abimizi tebrik ederim. Alucra'lı olması ve farklı bir spor alanında başarılı bir geçmişi olması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor yapmış olduğu çalışmalarda Allah yardımcısı olsun. Selamlarımla

  • yorum2018-01-16 04:32:39Emre Akif Göze

    Karete alanında ülkemizde üst düzey dereceleri olan aynı zamanda da üst düzey hakem olan değerli hemşerimiz İlhami Konukçu abimiz yazın yada müsait bir tarihde ilçemizde öğrencileriyle bir gösteri yada organizasyon yapamaz mı? Kendisini tebrik ederiz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber