Ana Sayfa Yöremizden Yayla Evlerinde Erzak Bırakmayın!

Yayla Evlerinde Erzak Bırakmayın!

Giresun İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, yaylalardan köye dönüş hazırlığı yapan vatandaşların yayla evlerinde kesinlikle erzak bırakmaması uyarısında bulundu.

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2017 Pazar 19:28
Yayla Evlerinde Erzak Bırakmayın!

Giresun’da görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Emniyet Müdürü Aktaş, il genelinde vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için teşkilat olarak yedi gün 24 saat vatandaş memnuniyetine odaklı büyük bir özveriyle görev yaptıklarının altını çizdi.

Şehir merkezi ve ilçelerin yanı sıra kırsal kesimde de halkın huzur ve güvenliği, vatanın bölünmez bütünlüğü için güvenlik kuvvetlerinin çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüğüne dikkat çeken Emniyet Müdürü Aktaş, Giresun ilimizin kırsal ve dağlık kesimlerinde faaliyet yürütmeye çalışan terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek için jandarma ve polis özel harekat unsurlarının ortaklaşa çalıştıklarını kaydetti.

Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, “Yaklaşan kış sezonu öncesi özellikle yayladan köylerine dönecek vatandaşlarımızın yayla evlerinde kesinlikle yiyecek içecek bırakmamaları gerekiyor. Çünkü yapılan operasyonlarla iyice köşeye sıkışan terör örgütü mensupları, yayla evlerinden erzak temin etmeye çalışıyor. Vatandaşlarımızın bu konuya büyük hassasiyet göstermelerini bekliyoruz. Ve halkımızın şüphelendikleri kişileri ya da olayları zaman kaybetmeden en yakın emniyet/jandarma birimlerine bildirmelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
  • yorum2017-10-15 16:46:31Aslı

    Allah yardımcınız olsun müdürüm Alucralı hain beslemez dikkat edecegiz mutlaka

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Giresun’da PKK’lı Terörist Teslim Oldu

Giresun’da PKK’lı Terörist Teslim Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber