Ana Sayfa Genel Yeni Belediye Başkanı Odabaş

Yeni Belediye Başkanı Odabaş

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanlığına Bedirhan Odabaş geçti.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 15:13
Yeni Belediye Başkanı Odabaş

Alucra Belediye Başkan V. Sadık DOLU, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla makamkoltuğunu Kanuni ilkokulu öğrencilerinden Bedirhan Odabaş'a devretti.

Başkan Bedirhan Odabaş, ilk görev olarak okul bahçelerinin daha yeşil alan olmasını ve çimlendirilmesi gerektiğini iletti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kanuni ilkokulu Müdür Vekili Arife Mamal ve Sınıf öğretmeni Zeynep Öztürk Kocaman, Alucra Belediye Başkan V. Sadık Dolu'yu ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.

YORUMLAR
 • yorum2017-04-25 08:20:05Alucralı

  Bende aranan başkan bulundu sandım sevindim.meğer bir günlükmüş o tatlı çocukda şimdiden diğer başkanlara benzemiş.ah şu büyükler bak kötü örnek oluyorlar.:(:(:(:

 • yorum2017-04-22 14:44:15Musa erilli

  Yalçin karamanoglu baskan vekillerin nasil hizmet ettigini duy, bil ,gör ondan sonra burdan yaz yasasin vekil baskanlar falan diye yazip itibarsizlasma propagandasi yapma saygili usluplu elestiri yapmayi ogrenmeseliniz.

 • yorum2017-04-21 10:30:59Yalçın Karamanoglu

  Eee demedimmi ben benim yeğenim Osman gibi kaçar diye gerçi tam kaçmadı ayda birkere Alucraya geliyor. Yaşasın vekil başkanlar. Belediyeyi ne hale getirdiniz memleketi mahvettiniz Alucradaki bu akp zihniyetiynen bir cacık olmaz

 • yorum2017-04-21 10:02:25huzurlu kent

  Küçük başkanım hayırlı olsun :))

 • yorum2017-04-21 08:27:59Ali Düzen

  Bende Alucraya Kayyum atandı da yeni başkan o oldu sanmıştım ne yalan söylim çokta sevinmiştim hiç değil bu rezillerden kurtulurduk.Bu çocuk bile yeşil alan ihtiyacını görmüş anlamış eksikliği. vekillerle belediyeyi yöneten başkanın borçlarından dolayı adım atmadığı belediyede başka ne olabilirki. Belediyede herşeyi sattılar ortada hizmet adına elle tutulur birşey yok. Belediyenin herkese borcu var ama para gelirse ilk ödeme beton santraline. sayın başkan üç yıldır görevde allah için üç esnafın yanına gidip çayını içmiş mi halktan kopuk bir başkan istemiyoruz artık yazık memleketin haline. memleketi bu hale getiren bu zihniyettekilerden allah hesabını sorsun. kimse kimseye selam vermiyor ilçeyi bitirdiler ben akpartiliyim ama alucradaki akpartililer yüzünden soğudum herşeyden.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber