Ana Sayfa Güncel YENİ HÜKÜMET KONAĞININ YAPILACAĞI ARAZİ İÇİN FİKİR ALIŞVERİŞİ

YENİ HÜKÜMET KONAĞININ YAPILACAĞI ARAZİ İÇİN FİKİR ALIŞVERİŞİ

İlçemiz Kaymakamı Sn. Ünal KOÇ yeni yapılacak olan Hükümet Binası için ilçe esnafıyla istişare toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2010 Çarşamba 07:53
YENİ HÜKÜMET KONAĞININ YAPILACAĞI ARAZİ İÇİN FİKİR ALIŞVERİŞİ

İlçemize yeni yapılacak olan Hükümet Konağı'nın inşa edileceği yerin tespiti için fikir alış verişi yapılmak üzere 30.03.2010 tarihinde Filiz Bulutçu Öğretmenevi Müdürlüğü toplantı salonunda, İlçe Kaymakamı Sayın Ünal KOÇ’un başkanlığında, Belediye Başkan Vekili Halil İbrahim Yağcıoğlu,  İlçe Siyasi Parti Başkanları, İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Esnaflar ve İlçe halkının katılımıyla toplantı yapıldı.

3 farklı yer üzerinde yapılan görüşmelerde ortak akıl yürütülerek, ilçeye yakışan bir adliye sarayı yapılması için fikir alış verişinde bulunuldu. Mevcut hükümet binasının yıkılıp yeniden yapılması, eski sağlık ocağının bulunduğu arazinin değerlendirilmesi birde belediye sarayı olarak yapılması düşünülen ama bir çok sorun çıkmasıyla iptal olan Hürriyet caddesindeki temelleri atılmış binanın yıkılarak modern bir bina yapılması fikirleri konuşuldu.

2010 yılı içerisinde başlanacak olan yeni Hükümet binası için ilçemize yakışanı Alucrahaber.com olarak Canı gönülden istiyoruz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber