Ana Sayfa Güncel YİBO MEZUNLARI YİBODER'DE BULUŞUYOR

YİBO MEZUNLARI YİBODER'DE BULUŞUYOR

Alucra Mehmet Akif Ersoy Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Mezunları ve Mensupları tarafından dernek kurulması için çalışma başlatıldı. 15 Mayıs 2010 Cumartesi Günü Sütlüce'de buluşan YİBO mezunları ve öğretmenleri yıllar sonra tekrar buluşmanın heyecanının yanında sürekli irtibat ve ortak çalışma amacıyla bir dernek kurulması yönünde karar aldı.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2010 Perşembe 17:57
YİBO MEZUNLARI YİBODER'DE BULUŞUYOR
Alucra Mehmet Akif Ersoy Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Mezunları ve Mensupları'nı bir çatı altında toplamak ve hem mezunlara yönelik hem de okula yönelik çalışmalar yapmak üzere YİBODER adı ile dernek kurulması için çalışma yapılmakta.

15 Mayıs 2010 Cumartesi günü Sütlüce'de yapılan ve öğretmenlerden Mürsel Bostancı, Zeki Tire ve İlknur Silan onuruna verilen yemekte buluşan YİBO mezunları Mürsel Bobtancı'nın da gayret ve teşvikleri ile dernekleşme yolunda ilk adımı attı. Geçici yönetim kurulu oluşturularak yönetim kurulu başkanlığına Kenan Mühürcü'nün getirilmesi kararlaştırıldı.

İletişim ve çalışmaların yürültüldüğü YİBODER Facebook sayfasına bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilir ve üye olabilirsiniz.

Dernek çalışmalarına katılmak isteyen tüm YİBO Mezunlarını görmek büyük bir destek olacaktır.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber