Ana Sayfa Güncel Yöre Sivil Toplum Kuruluşları Güç Birliğinde

Yöre Sivil Toplum Kuruluşları Güç Birliğinde

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Yücel Kısa ve yönetim kurulu, Alucra Vakfının Okmeydanı'ndaki merkezini ziyaret ederek, yeni Başkan seçilen Necdet Bekçi ve yönetim kuruluna, Alucra Kalkındırma ve Eğitim Vakıf Mütevelli Başkanı Başkanı H.İbrahim Gülal'a Hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarı temennisinde bulundular.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2011 Pazartesi 08:30
Yöre Sivil Toplum Kuruluşları Güç Birliğinde
Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Yücel Kısa ve yönetim kurulu, Alucra Vakfının Okmeydanı'ndaki merkezini ziyaret ederek, yeni Başkan seçilen Beyoğlu Belediyesi AK Parti meclis üyesi ve Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakıf Başkanı Necdet Bekçi ve yönetim kuruluna, Alucra Kalkındırma ve Eğitim Vakıf Mütevelli Başkanı Başkanı H.İbrahim Gülal'a, Hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarı temennisinde bulundular.

Başkan Necdet Bekçi, Alucra Belediyesi ile ilgili yaptığı konuşmada; Alucra Belediye başkanımız istifa etti. Yeni gelecek arkadaş belli değil, Alucra belediye başkanı yeni gelecek arkadaşımız belli değil. Yasa gereği meclisten biri çıkacak, seçilecek olanı destekliyoruz bizde vakıf olarak. Duyduğumuz kadarıyla 4-5 aday var. Gönlümüzde hepsi var. Hepsi birbirinden ayrı bir değer. Hepsi Alucra için çalışmak istiyor. STK' larda da çalışanlar var. Hepsi bizim insanımız sonuçta hepsi Alucra için çalışmak istiyor. Takdir siyasi partinin, inşallah yeni seçilecek olan Alucra'ya iyi olur hayırlı olur diyoruz. Katılımınızdan dolayı, ziyaretinize, çiçeğinize çok teşekkür ediyoruz. Bunu sıklıkla yapalım ilerde hep beraber güç birliği yapalım diyorum. Yaklaşık 450- 500 delege ile birlikte hep beraber Cemal Kamacı spor tesislerinde gece yapmayı düşünüyoruz. Şölen havasında geçecek gecemiz 6 Martta olacak, şimdiden sizleri davet ediyoruz, dedi.

Dernek Başkanı Yücel Kısa; Yeni görevinizde başarılar diliyorum, Yeni yönetimin başarılı olacağına inandığımı ve kendileri ile sürekli iletişim halinde olacaklarını, gönlümüz Kelkit vadisindeki bütün ilçelerin dernekleriyle ve vakıflarıyla organize olmaya çalışıyoruz. Birlikte el ele vererek aktif bir şekilde çalışma sürdüreceğiz. Biliyorsunuz bölgemiz gerçekten geri kalmış durumda. Ciddi sıkıntılarımız var. Derneklerimiz, vakıflarımız, yolunu suyunu elektiriğini kendileri getirirler. Hala da bu hizmet olmasına rağmen yine derneklerimiz bu işin içerisindeler. Ben yeni seçilen vakıf başkanımıza hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyorum. İnşallah iş birliğimiz devam eder. İnsanlarımıza ve ilçelerimize hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyorum, dedi.

Alucra Vakıf Başkanı Necdet Bekçi, vakıf yöneticileri ve vakıf mütevelli heyeti Halil İbrahim Gülal, ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkürlerini sundular.

Sadi TOYGAR
Sebinmedya


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber