Ana Sayfa Ekonomi Ziraat Bankası Alucra Şubesi Yenileniyor

Ziraat Bankası Alucra Şubesi Yenileniyor

T.C. Ziraat Bankası Alucra Şubesi yeni gelen ve kısa sürede yaptığı çalışmalarla ilçe esnafınında takdirini kazanan şube müdürü Mehmet Sait SAKABAŞI'nın girişimleriyle yıkılıp son derece modern yeni binası ile ilçeye hizmet edecek.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2010 Cumartesi 00:26
Ziraat Bankası Alucra Şubesi Yenileniyor
Ziraat Bankası Alucra Şubesi 1889 tarihinde ilçede faaliyete başlamış olan bir asırı geçgin tarihi ile Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş.'nin ilk şubelerinden birisidir.

İlçenin Yunus Emre Mahallesi, Hürriyet Caddesi üzerinde olan mevcut binası personel lojmanı ve tek katlı banka binasından mevcut.

Banka Müdürü M. Sait SAKABAŞI'dan öğrendiğimiz bilgilere göre 2011 Mart-Nisan ayı gibi mevcut bina ve lojmanlar yıkılarak ilçeye ve Ziraat Bankasına yakışır bir hizmet binası ve personel lojmanı yapılacak. Projesinin Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünce tamamlandığını fakat ilçede bu aylarda inşaat yapımına uygun hava şartları olmadığı için 2011 Mart yada Nisan ayı gibi inşaat çalışmalarına başlanacağını öğrendik. Yapılan projenin 4 yada 5 katlı olabileceğini, alt katının Bankanın hizmet binasını üst katların ise personel lojmanları şeklinde tasarlandığı bize gelen bilgiler arasında. Karadeniz Bölgesinin en modern ve en teknolojik binalarından biri olacağını ileten şube müdürümüz Mehmet Sait SAKABAŞI, Alucralılara hayırlı olsun dedi.

Alucrahaber.com olarak ilçeye böylesine önemli bir projenin kazandırılmasına öncülük eden değerli müdürümüz Mehmet Sait SAKABAŞI ve Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne teşekkürlerimizi sunarız.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Solucan Gübresi Üretimine Destek

Solucan Gübresi Üretimine Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber