ÜÇ İLÇENİN SAĞLIK PERSONELİ BİR ARADA

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin organize ettiği ve bu alanda ilk olan "Sağlık Projesi" kapsamında farklı alanlarda çalışan Alucra, Şebinkarahisar ve Çamoluk'lu doktorları, hemşireleri ve sağlık personelinin birbirleriyle ve sivil toplum kuruluşları ile tanışmasını sağlayacak tanışma, kaynaşma toplantısı Levent Şirvan tesislerinde gerçekleştirildi.

0-0000-aaaa140.jpg

Üsküdar Anadolu hastanesi ve Tarabyastü Ensar Tıp merkezinin sponsorluğunda gerçekleştirilen tanışma toplantısına ilgi büyüktü.

Kahvaltılı tanışma toplantısına yüzden fazla sağlık camiası çalışanı katıldı. Programın sunumunu Ali Sütcü yaparken, Üsküdar Anadolu Hastane başhekimi Op. Dr. Muharrem Kuzkaya doktorları ve sağlık çalışanlarını masalarda tek tek dolaşarak düşüncelerini aldı. Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Sağlıktan sorumlu başkan yrd. Ahmet Gedik selamlama konuşması yaparak toplantının amacını anlatarak, katılımcılara teşekkür etti.

0-0000-aaaa142.jpg

Dernek başkanı Yücel Kısa, faaliyetleri hakkında bilgi vererek, bütün katılımcıları, Şebinkarahisar’da 19 Mayıs etkinlikleri ve ayrıca 30 Mayısta Kağıthane Mesire alanında yapılacak olan geleneksel Bahar Pikniğine davet ederek sponsor olan kuruluşlara ve katılan sağlıkçılara teşekkür etti.

Alucra Vakfı Başkanı Halil Gülal, davet için teşekkür ederek katılımcılara başarılar diledi.

0-0000-aaaa143.jpg

Tarabya Enhar Tıp Merkezi sahibi hemşerimiz Dr. Mehmet Akdeniz bir selamlama ve teşekkür konuşması yaptı.Selda Akdeniz, benim eşim Şebinkarahisar'lı, ben Balıkesirli’yim, benide fahri hemşeriniz olarak kabul edin dedi ve büyük alkış aldı. Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Muharrem Kuzkaya, kahvaltılı tanışma sohbetimizin amacının birbirimizi daha yakından tanımak ve birlikte hayırlı organizasyonlara katılıp insanlarımıza faydalı işler yapalım diyerek önümüzdeki dönemlerde bu birlikteliğin daha da pekiştirilmesi için daha profesyonel çalışmalar yapılabileceğini söyledi, bizleri bir araya getiren dernek yöneticilerine teşekkür etti..

Marmara Üniversitesi Dekan Yardımcısı, Prof.Dr. Fazilet Karakoç, bir selamlama konuşması yaparak bu tanışmalı sohbet toplantısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dr.Ömer Darama ve eşi Ayşe Darama toplantıya katılmaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek, dernek yöneticilerine teşekkür etti.

İstanbul Tıp fakültesi Hastanesi Kulak Burun boğaz Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Yahya Güldiken bu etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek yöneticilerine teşekkür ederek, böyle toplantıların devam etmesini istedi.

0-0000-aaaa144.jpg

Şebinkarahisar Devlet Hastanemizde 3 yıl süreyle görev yapan, İstanbul Hisar hospital'da görev yapan Nöroloji uzmanı Doktor Basri Çakıroğlu , Şebinkarahisar'daki 3 yıllık döneminde bütün insanlara yardımcı olmaya çalıştığını, öyle ki soyadından kimin hangi köyde yaşadığını bildiğini ifade ederek, hizmetlerinden dolayı eski dernek başkanı Mustafa Koca tarafından plaket verildi. İstinye Devlet Hastanesinin Baş Hekimi Dr. Cengiz Tamer bu organizasyondan çok memnun olduğunu dile getirerek dernek yöneticilerine başarılar diledi.. Özellikle Televizyondan, cep telefonundan, bilgisayardan kendimizi alamıyoruz hayatımızın hep içinde olan bu cihazlara ayırdığımız zamanımızdan biraz feragat edip kendimizi tanımaya birlikte güçlenerek daha iyi işler yapmaya adamalıyız, bizi biz yapan değerlerimizle bir arada olmak, bizlerin ruh sağlığını tedavi etme açısından çok faydalı,işte bu tablo istediğimiz birliktelik, herkese saygılar sunarım,dedi.Hemşireler ve sağlık çalışanları tek tek kendilerini tanıtarak yöneticilere teşekkür ettiler.

Toplantı doktorların,sağlık çalışanlarının ve dernek yöneticilerinin hep birlikte kemençe eşliğinde horon oynaması tanışma toplantısının amacına ulaştığını göstermiş oldu.

0-0000-aaaa141.jpg

TOPLANTIYA KATILANLAR

Alucra Vakfı Başkanı Sn. Halil İbrahim Gülal

Sponsor, Tarabya Enhar Tıp Merkezi Dr. Mehmet Akdeniz ve eşi Selda Akdeniz

Sponsor, Özel Üsküdar Anadolu Hastanemizin sahibi op.Dr. Muharrem Kuzkaya

Marmara Üniversitesi Dekan Yardımcısı, Prof.Dr. Fazilet Karakoç

İstanbul Tıp fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Yahya Güldiken

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi eski Başhekimi Noraloji Uzmanı Doktor Basri Çakıroğlu

İstinye Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Cengiz Tamer

Patoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Öztek

Kadın Hastalıkları Uzmanı Dr. Ümit Sağıroğlu

Kadın Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayşe Darama

İstinye Devlet Hastanesi Dr. Ömer Darama

İç Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Mümtaz Taç

Pratisyen Hekim Arif Gündüz

Kartal Eğitim ve araştırma Hastanesi Ameliyathane Atalay Safi

Sağlık memuru Gürbüz yangın

Sağlık memuru Olcay Bilgiç

Tıbbi Biyolog Sakin Göktaş

Biyolog Serpil Ergin

Academic Hospital Dr. Hemşire Sonay Göktaş

Başhemşire Yardımcısı Semra Abbasoğlu

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Satın alma 3.dairesi M. Sefa Meletli

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Satın alma 2.dairesi Adem Çiftçi

Sultanbeyliği Devlet Hastanesi Sağlık memuru Ali Avcu

Sultanbeyliği Devlet Hastanesi İlhan Aktaş

Sultanbeyliği Devlet Hastanesi Yavuz Selim Toygar

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Kerime Demir

Ümraniye Sağlık Grup Başkanlığı Çevre Sağlığı Şube Başkanı Hakan Gürsoy

Ümraniye Sağlık Grup Başkanlığı Çevre Sağlığı Hulusi Karakurt

Çekmeköy Sağlık Grup Başkanlığı Çevre Sağlığı Hayri Şirin

Çekmeköy Sağlık Ocağı Hemşire Handan Şirin

Esenyurt Devlet Hastanesi Hemşire Sevda Güvener

Bakırköy 112 Acil Servis Zeliha Bostancı

Sanatçı Osman Kantar

Sanatçı Nazmi Can

Sanatçı Mehmet Kuzkaya

Türkiye Hastanesi Hemşiresi Meryem Oruç

Türkiye Hastanesi Cerrahi Servisi Halil Öztürk

Haber: Sadi Toygar

Fotoğraf:Metin Ruşen

06 Nis 2010 - 17:02 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.