Alucra Belediyesinden Arsa Satış Duyurusu

Alucra Belediyesi ilçenin çeşitli noktalarında bulunan arsaları açık teklif alma usulü ile satışa çıkardı.

Alucra Belediyesinden Arsa Satış Duyurusu
Alucra Belediyesinden Arsa Satış Duyurusu
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Alucra ilçesi Mesudiye Mahallesinde bulunan belediyemize ait gayrimenkuller 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince açık teklif alma usulü ile satılacaktır.

Mesudiye Mahallesi / Topçam Cad. / Depo 2 Sok.Mezarlığın üzerinde 112 Ada 55 Parselde bulunan 2 katlı betonarme ev (149,24m2) ve içinde bulunduğu arsa ( 623,74 m2) 152.410,44 TL muhammen bedelle 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45.maddesi gereğince açık teklif alma usulü ile ihale edilecektir.

Mesudiye Mah. / Hürriyet Cad. / Eski İtfaiye Binası Arsası 108 Ada 1 ve 2 parseller toplamda 274,96 m2 arsa 290.412,19 TL muhammen bedelle 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45.maddesi gereğince açık teklif alma usulü ile ihale edilecektir.

27.05.2016 Cuma Günü saat 14:00 da Belediye Meclis Salonunda yapılacak olan ihaleye katılabilmek için döküman Belediyemiz Fen İşlerinden alınacaktır.

İHALEYE KATILABİLMEK İÇİN VERİLMESİ GEREKEN BELGELER

1-Şartnamenin satın alındığına dair belge

2-Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz ya da teminat mektubu

3-Gerçek kişiler için nüfus cüzdanı fotokopisi

4-Gerçek kişiler için yerleşim belgesi (nüfustan alınacak)

5-Belediyemize borcu olmadığına dair mali hizmetler müdürlüğümüzden alınacak yazı

6-Gerçek kişiler için noter tasdikli imza beyanı vekaleten iştirak ediliyorsa, isteklinin adına teklif vermeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekaletname

7-Tüzel kişi olması halinde, mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi veya Esnaf Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair belge (Tescil Belgesi) ve kayıtlı olduğu vergi dairesi kaydı ve teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli belge ve imza sirküleri

8-Ortak girişim olması halinde iş ortaklık beyannamesi doldurulacak ve ortaklar belgeleri ayrı ayrı vereceklerdir.

9-2886 Sayılı Yasanın 6. Maddesinde belirtilen kişiler doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar

10-İhaleye posta, faks, mail vb. araçlarla yapılacak müracaatlar kabul edilmez.

14 May 2016 - 04:03 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alucra Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alucra Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Alucra Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alucra Haber değil haberi geçen ajanstır.